Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi motiválhatna arra, hogy...

Mi motiválhatna arra, hogy felkeljek minden reggel hajnalban, és csináljam azt 5 napon keresztül, amit mindig?

Figyelt kérdés

Reggel sokszor nem tudok felkelni, és inkább visszaalszok, megkockáztatva azt, hogy elkéssek a suliból, de egyszerűen nem találok arra motivációt, hogy:

-reggel öt és hat óra között felkeljek

-négyig a suliban legyek

-hazamenjek, és este tízig tanuljak

És ezt öt napon keresztül.

Baráti kapcsolataim romokban, szerelmem nincs. Értem én, hogy a jövőmért csinálom, azért, hogy sikeres legyek, de eléggé elfáradtam.

Milyen motivációt találhatnék, amiért érdemes felkelnem?



2017. márc. 19. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
ha nem csinalod vagy munkanelkuli leszel vagy csicska vmi szar munkahelyen, egyik se jo, en is elszurtam a sulit mar banom de nem lehet helyrehozni, egy szar munkahely sokkal rosszabb mint az iskola, ha tehetném inkabb visszamennek iskolaba, vmi olyan szakmára amit el is birok vegezni.
2017. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Ha nincs motiváció minek erőlködsz? Nem kell mindenkinek diploma, kellenek kétkezi munkások is.
2017. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tanulj,azért ,amit az alső is írt.

Másodszor pedig vannak tőled rosszabb helyzetben is,mégsem panaszkodnak.

Pl én huszonéves nőként minden reggel 5kor kelek. Megiszom a kis kávémat és már megyek is ki az állatokhoz. Hóban,fagyban,sárban,esőben,szélben. Mire végzek,8kor kezdődik nekem is a tanfolyam.

Onnan ha hazaérek,megint ki az állatokhoz,aztán mosogatás,mosás,pakolás.

Délután és este ugyanúgy megyek ki.

Mellette át kell tanulmányoznom a tételeimet is. Szóval szerintem te nem vagy olyan szar helyzetben,mások is járnak iskolába,sokan nem szeretik de mégis muszáj felkelni. Ha dolgozni fogsz,ettől rosszabb lesz. Főleg ha most nem tanulsz és egy szar munkád lesz.

2017. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Motiváljon az, hogy a saját jövődért tanulsz, hogy legyen házad, jó fizetésed, stb. Áldozat nélkül nincs siker, illetve van, de ez csak nagyon kevés szerencsésnek adatik meg.
2017. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Mit tanulsz te hogy este 10-ig kell tanulnod minden nap?
2017. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Találj ki valamit, amit nagyon szeretsz csinálni, és nem kerül sok idődbe. Tedd ennek az idejét reggel 5-6 óra közé, és minden reggel várni fogod, hogy legyen már 5 óra. :)


Például egy kis reggeli torna, ami fel is ébreszt, vagy egy jó könyv, amiből minden reggel x oldalt elolvasol, de megnézhetsz egy motivációs videót is. Az garantáltan meghozza a kedved. :)

2017. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Motiváljon az, hogy ha tanulsz, lehet csak 7-kor elég lesz felkelned, majd délután 3-ra már otthon is lehetsz.

Viszont ha nem tanulsz, kelhetsz 3:15-kor, hogy beérj a 25 km-re lévő gyárba, hogy 6-tól 12 órán át melózhass betanított munkásként minimálbér 3/4-éért...

2017. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Motiváljon az, hogy a szomszédom se tanult, most vannak emberei, ő otthon döglik, és a legnagyobb baja, hogy hova menjen idén nyaralni.
2017. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a nagy büdös igazság, hogy nincs értelme, mert a jövő mindig bizonytalan. Inkább reményeid legyenek, mint terveid. Ha szeretnél karriert, akkor sajnos minden nap végig kell ülnöd rengeteg órát az iskolában. Maximum azzal vigasztalódhatsz, hogy a munkahelyeden jó eséllyel kevésbé leszel leterhelve, mert a mai iskolásokat felelesleges és irreális mértékben túlhajtják. Hobbid van? Vagy akármi, ami segít kiszállni a mókuskerékből?
2017. márc. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!