Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akik folytonos szekálás...

Akik folytonos szekálás áldozatai az iskolában miért nem mernek beszélni erről senkinek?

Figyelt kérdés
Tanárnak se , szülőnek se szólnak, csak ülnek csöndben, ennek mi az oka hogy így reagálnak rá.
2017. márc. 20. 15:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Felesleges szólni bárkinek is.

Általánosba folyamatosan cseszegettek, volt, hogy a fejemet verték a padba, egy egész osztály ellenem fordult, és cikiztek tanórán. Tanár, meg csak abba hagyta a táblára való írást, és élvezte a műsort.

Szakközépbe, rám szált, az osztály krémje, tanárok látták, és azt várták mikor ütők már vissza, mert akkor közbetudnak lépni. Szakmunkásba, dobáltak tanórán, felálltam, bevertem az egyik f☻szkalapnak, aztán felálltak többen tanár meg csak ordibált, hogy "hagyjátok abba!", mikor már a padlóra küldtek és a fejem a radiátorba verték, akkor állt fel a tanár, és rángatta le a rajtam lévő srácot. Mindketten az igazgatóiba kötöttünk ki. Magamra vállaltam mindent, mert a srácnak akit a tanár rángatott le rólam, fegyelmi tárgyalás lett volna következő fokozat. Ő oldalán többen álltak, így a csürhe is ellenem vallót. Igazgatói iroda után, a nyakamnál fogva nyomtak fel a falra, és fenyegettek be. Iskolából kifelé, még megakartak verni, csak voltak nekem is ismerősöm a suliba, akinek nagyobb háttere volt, mint ez a csürhe együtt véve.

2017. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
volt
2017. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!