Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha nem merem...

Mit tegyek, ha nem merem megcsinálni a házi feladatot?

Figyelt kérdés

Fakultációs órán nincs ott egyik barátom sem, és vannak ott olyan társaim, akik sokszor nem is köszönnek, ami eléggé azt sugallja, hogy felesleges vagyok ott.

Szinte mindig tanár-diákok párbeszéd van, én ezen pedig nagyon stresszelek, mert nagyon benne vagyok a témában, de soha nem merek megszólalni... ha kérdez a tanár, akkor is leblokkolok és semmit nem tudok mondani.

Most egy kreatív házi feladatot (kisfilm cselekményvázlatát kell megírni) kaptunk, de nem merem megcsinálni, mert tudom, hogy úgysem fogom tudni elmondani, tehát felesleges. Viszont, ha engem szólít a tanár és nincs kész, akkor az is gáz. Viszont, ha kész van, akkor sem fogok tudni értelmes szavakat kiadni..


Mi a rákot csináljak? Rohadt idegesítő..


17/F


2017. márc. 22. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Csináld meg a leckét. Másrészt írj magadnak is egy vázlatot, amiből ha kell felolvasol.

Ne legyél ennyire töketlen. Lesz még ettől nagyobb gondod is az életben.

2017. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kaparj ossze magadnak valahonnan nagyon gyorsan onbizalmat, a kisebbsegi erzesedet meg hajitsd ki a kukaba. En is ilyen voltam, de muszaj osszekapnod magad, hogy fogsz megszolalni erettsegin igy? Foleg, ha az egyik gyerek lesz bent veled a faktrol... Miert erne nalad tobbet barmelyikuk is? Ugyanolyan emberek, mint te. Ok is szomoruak neha, zavarba jonnek, nevetnek, hibaznak, butasagot mondanak, szerelmesek lesznek, csalodnak, esznek, isznak, pisilnek... emberbol vannak, ugyanabbol, mint te. Felejtsd el ezeket a hulyesegeket. Ez a problema csak a te fejedben letezik. Senkit nem fog jobban erdekelni, hogy mit mondasz, csinalsz, nem fog tobbet gondolni rola, mint te egy masik emberrol.

Tulajdonkeppen nincsen semmi problemad, csak csinalsz magadnak. Azert ez gondolom nem is egy uj tarsasag, kb harom eve biztos oda jarsz, latod oket, ismered. Meg csak nem is idegenek.

2017. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!