Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehet leállítani egy...

Hogyan lehet leállítani egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy lány aki mindenkinek a bizalmába férkőzött. Mindenki elmondta neki a titkait. Aztán megváltozott és most nagyon megbízhatatlan és már félek tőle. A következő a helyzet:

Van ez a lány Virág akivel tavaly év elején nagyon jóba lettünk. (10.osztályba járunk, tehát ez a 2.évünk a suliban). És én egy csomó mindent elmondtam neki (hogy ki tetszik meg ilyenek). Aztán ő jóban lett azzal a lánnyal (Blanka) akivel 8.-ban legjobb barátnők voltunk de év végén eléggé összevesztünk. Azóta nem vagyunk annyira jóban Virággal. De rosszban se voltunk. Aztán én szerelmes lettem és összejöttem egy fiúval aki aztán megcsalt és elég csúnyán váltunk el egymástól. Ő természetesen jóba lett Virággal.


És van az én baráti köröm akik eddig mind bíztak Virágban és leginkább fiúkról beszéltünk egymással tehát Virág tudja hogy ki tetszik nekem és a barátnőimnek is. És aztán valami bekattant a lánynak és elkezdett mindent ellenünk fordítani. Először elmondta az egyik barátnőm kiszemeltjének hogy tetszik a barátnőmnek, ezzel tönkretéve mindent. És nem jófejségből csinálta mert ezt el is mondta hogy ő ezzel be akart kavarni. Aztán ugyanezt megtette egy másik barátnőmmel is. És ő jóban van a volt barátommal és elmondta neki hogy nekem ki tetszik. És persze mindketten jóban vannak azzal a fiúval aki nekem tetszik. És félek hogy mi lesz ebből. Mert ők nyilván nem fognak rólam sok jót elmondani. És nem értem hogy ez miért jó ennek a lánynak. Én azt hittem 16 évesen az emberek érettek annyira hogy lehessen komolyan beszélgetni ilyen lányos dolgokról anélkül hogy utána az egészből katasztrófa legyen. És folyamatosan hallok olyan pletykákat magamról is és a barátnőimről is amik nagyon bántóak és nem is igazak...mit lehet kezdeni? Félek hogy mi lesz ebből.

16/L


2017. márc. 25. 20:26
 1/2 anonim válasza:
Szerintem megkene beszelnetek ezt Viraggal. Nem hinnem h ok nelkul tenne ilyet ha pedig megis akkor eleg rossz indulatu es ketszinu. Feltelten beszeljetek vele h miert csinalja es beszeljetek ezt meg vele.
2017. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Komolyan mindenki ilyen nagy jelentőséget szentel annak, hogy milyen genghez tartozik a középiskolában, meg hogy mit beszélnek róla ott. Ha full leszarod az osztálytársaid, nem kezdesz el kötődni hozzájuk, akkor nem is lesznek konfliktusok körülötted és mindenki bírni fog.

Videójátékozni kell amíg még van időd.

2017. márc. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!