Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tegnap valamelyik szünetben...

Tegnap valamelyik szünetben az egyik lány kicsit be volt hajolva előttem és láttam a melleit ahogy lehajolt, aztán mikor észrevette hogy látom durcásan odatette a kezét, mire gondol ilyenkor 1 lány?

Figyelt kérdés
kort és nemet is irjatok pls
2017. márc. 28. 16:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem simogatta az egoját. Ezt csak egy fiúcska hiheti.


Ne hozd fel, mert kellemetlen! Azt hittem, csak én ismertem ennyi bunkót, hogy a láthatóan gáz dolgokat muszáj újra meg újra elővenniük. Hagyd békén szegényt.

2017. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
a férfiak nevében kiirom hogy ilyen helyzetbe egy férfi akármilyen jó családból való,akármilyen jól nevelt,nem tud nem oda nézni,véleményem szerint nincs szebb teremtés a nőnél a világon:) 18/f
2017. márc. 28. 17:35
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ez a nyálas erőltetett szöveg, bár gondolom van akinek bejön. Szerintem csak tenyérbemászó és általában azoktól hallom, akik csak lefektetni akarnának.
2017. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
51%

Inkább szóltál volna neki, hogy vigyázzon picit jobban, mert kilátszik.

És nem, aki udvarias, az nem bambulja, mint egy idióta, lehet bármilyen szép a lány.

2017. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem értem, miért kell lebunkózni a kérdezőt, mert semmi rosszat nem tett.


Ilyen helyzetben egy pasi igenis megnézi a lány mellét, akár tetszik, akár nem. Szerintem az olyan pasi, aki nem néz bele kíváncsian, az nem egészséges férfi...


És ez nem a bunkóság kérdése, én pl. világ életemben igyekeztem a nőkkel udvariasan bánni, előzékeny vagyok velük és kedves, mégis, ha valamelyik behajol előttem, nem bírom ki, hogy ne nézzek oda. Ez van, ez szerintem természetes dolog, nem értem, miért kell ettől egy férfit bunkónak nézni :S


Fordítsuk meg a dolgot. Ha egy akármilyen pasinak kivillanna a farka, ne mondjátok már, hogy nem akadna meg ott a szemetek, és nem néznétek meg, azt én nem tudom elképzelni, hogy a kíváncsiság nem lenne bennetek, még ha nem is tetszik az illető...

2017. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Nem, nem néznék oda. Nekem inkább lenne kínos.

Viszont, ha mondjuk az én ízlésemnek eléggé ki van gyúrva, persze, azt én is nézném.

2017. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a 15ös hozzászóló válaszát,ha mégis nem 1 csajt bámulnánk akkor mégis mi a jó eget néznénk?
2017. márc. 28. 18:40
 18/26 anonim ***** válasza:
Mennyire látszódott ki neki?
2017. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal mikor rájött, hogy belátsz a személyes terébe, nem tetszett neki. Azaz nincs olyan szinten a kapcsolatorok, hogy betekintést engedjen oda neked. Nem tudom, hogy előnyödre lehet-e a szitu bárhogyan... függ tőle, hogy bejössz-e neki.

Én megjegyezném neki, hogy szép dekoltázs 😃



Férfi emberként pedig teljesen természetes, hogy ilyenkor odatapad minden érzékszervünk😃

2017. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
18-asnak hat latszott azert rendesen,annyira azert nem mintha melltartoba lett volna de lehetett elvezkedni:)
2017. márc. 28. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!