Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tegnap valamelyik szünetben...

Tegnap valamelyik szünetben az egyik lány kicsit be volt hajolva előttem és láttam a melleit ahogy lehajolt, aztán mikor észrevette hogy látom durcásan odatette a kezét, mire gondol ilyenkor 1 lány?

Figyelt kérdés
kort és nemet is irjatok pls
2017. márc. 28. 16:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Uristen milyen sok prűd ember:Dlany létemre én is megnéztem volna és a barátnőim is ezzel mi gond van nem hiszem h 5percig bámulta a lány mellet a kérdező:)
2017. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Bekecs Béla ***** válasza:
Mester, mond neki, hogy neharagudjál, hogy megnéztem a melleid. De ahogy lehajoltál nem tudtam észre venni. Ha visszapörgethetnénk az időt akkor is megnézném. Ez ilyen tényleg sajnálom őszintén, csak túl jó, és nem lehetett elkerülni. Ezen vagy megsértődik vagy bóknak veszi azt örül neki, hogy szépnek találod. Annyi
2017. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 mi a fene ***** válasza:
5-ösnek, azért hogy odanézett, miért lenne paraszt.
2017. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

22-es, ilyen után más osztályba akarnék járni.


Most adjátok a nemierőszaktevőknek a kifogásokat.

2017. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
a 22es normális választ adott olyannal amivel egyszerre elnézést is kérhetek meg és megdicsérhetem is a lányt,ebből semmi olyan nem jön le hogy meg akarom erőszakolni.
2017. márc. 29. 21:25
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az én válaszomat is miért kellett lepontozni. Úgy látszik, sok itt a kis naiv, szüzike lányka.


Éppen ezért jó lesz megjegyeznem, hogy még a herceg a fehér lovon is belebámul a melleitekbe, ha behajoltok előtte. Sajnálom, ez van, minden férfi ilyen, és lehet ezt is lepontozni, de attól, hogy nem tetszik nektek, a férfiak megnéznek titeket, ha van lehetőség rá. Kíváncsian, testetek titkaira éhes szemekkel...


Egyébként nem tudom megérteni, hogy ezzel mi a probléma, hogy ettől egy pasi miért lenne bunkó. Szerintem teljesen természetes, sőt, ez mutatja, hogy egy pasi szexuálisan egészséges. És gondolom nektek ilyen férfi kell...

2017. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!