Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Olyannyira elegem van az...

Olyannyira elegem van az egyik osztálytársamból, hogy lány létemre szívem szerint bármikor felkenném a falra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na, mikor 9.-ben belecsöppentem az új osztályomba felfigyeltem rá, hogy az egyik lány még hetek múlva is úgy lézeng, mintha tőlünk függetlenül, egy párhuzamos univerzumban éldegélne... Megsajnáltam, és néha odamentem hozzá beszélgetni, amiért látszólag hálás volt, hisz nem kellett egész nap szótlanul a sarokban ügyködő pókokkal szemeznie. Így suhant el az egész tanév. Idén viszont kissé megváltoztak a dolgok. A csaj úgy látszik megelégelte az antiszociális üzemmódot, ami abszolúte remek. A probléma ott kezdődik, hogy az "új társadalmi életébe" csupán engem kíván bevonni. Ahogy falum szokás mondani, úgy tapad rám, mint a légy a lósz@rra. Konkrétan akárhova indulok nemes egyszerűséggel jön utánam, jó hogy a WC fülkébe nem kísér be kitörölni a valagam. Próbáltam már vele érzékeltetni, hogy nem ő az egyetlen ember ezen kicsiny világon, akivel kommunikálni szeretnék, és hanyagoljon egy röpke kis időre, ha egy mód van rá, de nem túlzottan vette a lapot, vagy ha le is esett neki jó, ha fél órát kibírt anélkül, hogy rám cuppanjon.

Segítsetek! Mostanra az agyam felcseszettségének értéke meghaladta a felső határt... Ha így maradnak a dolgok, egyik nap várhatóan visszafogom küldeni anyukája pocijába. Mihez kezdjek?



2017. márc. 28. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

komolyan érthetetlen, van aki azon siránkozik, hogy egy barátja sincs, mindenki leszarja, a másiknak meg abból van elege, ha valaki túlzottan rátapad...mi ezen a gond?


tanuld meg kezelni ahelyett, hogy le akarod koptatni.

2017. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerős:D Csak én a fiúkat kenném néha szívem szerint a falra, annyira elegem van belőlük... Mondd meg neki szépen, érthetően és világosan, hogy nem akarsz vele lenni folyton. Vagy egyszerűen ne figyelj rá, ne válaszolj neki!
2017. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bekecs Béla ***** válasza:
47%
Mond neki takarodj. Mikor koleszos voltam ketten hatalmas spanok voltunk haverommal (mai napig tart ez a szép "házasság". Tehát, nem mellesleg elég népszerűek is. Végigmentünk a folyosón bandázni egy másik szobába lakó haverunkal, és a fél kollégium már ott volt a nyakunkon. Utánfutóknak hívtuk őket, természetesen hagytuk kb 2 hétig, meguntuk. Elküldtük őket a francba. Nem zavart volna, ha csak koleszba követnek, de kimentünk utcára, kondizni bárhova csapódtak hozzánk atom szerencsétlen gyerekek is mert, hogy így menőbbek, ha velünk lógnak. Tehát elkell küldeni őket a fenébe:D
2017. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!