Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudom hova tenni. Mi...

Nem tudom hova tenni. Mi lehet a baja? 17/L

Figyelt kérdés
Egy fiú osztálytársammal egy utcában lakunk. Ha ugyan arra van dolgunk vagy meglát ahogy arra sétálok, lopva néz/figyel majd amint tud lefordul egy utcában (ilyen már legalább 15x volt és mindig máshol, szóval kizárt, hogy azért mert épp arra volt dolga) Ha előttem megy nagyon siet (nehogy beérjem gondolom) és néha hátranézeget. Ha én megyek előtte borzalmasan lassan sétál, néha hülyeségből csinálok is olyasmiket hogy "bekötöm a cipőfűzőm" stb. Teljesen olyan érzésem van hogy szándékosan kerül, és nem szeretne összefutni velem. Amúgy nem értem miért, nem tettem semmi olyat és beszélgettem is már vele párszor. Legutóbb mikor busszal mentünk hazafelé, én másik buszmegállóban szálltam fel, jegyvásárlásnál láttam hogy mellette üres volt az ülés, de észrevett és betette maga mellé a táskáját, "nehogy le merészeljek ülni mellé". Mi lehrt a baja? :(

2017. márc. 30. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy tetszel neki csak felénk? :)
2017. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
1-es nem mond hülyeséget. Lehet hogy tetszel neki csak nem mer lépni:)
2017. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem introverált véletlenül?

Én az vagyok és én is így kerülöm az embereket, osztálytársakat. Ha kell megváom még másik busz jön, csak hogy ne kelljen velük lennem/beszélgetnem :/

Egy introverált embernek rohadt nehéz az ilyen

2017. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy nem lehet, hogy csak simán nem tetszel neki? Bár az sem ad okot arra, hogy kerüljön téged. Mindegy, kérdezd meg tőle, és majd megtudod.
2017. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az volt az első gondolatom, hogy tetszel neki.:) Bár ez a buszos eléggé furcsa, bár én is félénk vagyok, de igazából csak odamenni félek lányokhoz, utána már simán elbeszélgetek. Ebből kiindulva én biztos nem pakolnék magam mellé, és reménykednék hogy mellém ül.

Suliban hogy viselkedik veled, milyen a viszonyotok?

2017. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nem bír és nem akar veled kommunikálni.
2017. márc. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!