Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rumi bátya kérdése:

Vannak itt olyan lányok, akiknek nincs semmi baja a külsejével, mégsincs szerencséjük hosszabb kapcsolatra szert tenni még neten keresztül sem?

Figyelt kérdés
Én férfi vagyok és ugyanabban a cipőben járok. Mit gondoltok lányok, mi lehet a baj?
2017. febr. 26. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok.

Akiknek tetszem, azok nekem soha. Valahogy unalmasnak, egyszerűnek tartom őket és külsőleg sem vonzanak. Sajnos kevés férfinak tetszik a külseje, ez nem szándékos. Megpróbáltam egy nekem kevésbé tetsző fiúval a párkapcsolatot, csak szenvedtem tőle.


Ha ritkán találok olyat, akik nekem tetszenek, azok éretlennek, gyerekesnek tartanak. Eléggé "gyerek" életet élek, otthon lakom és csak egyetemre járok, nincs állandó munkám. Komolyabb férfiaknak ez nem szokott tetszeni.


Sokszor pedig nincs kedvem ismerkedni.

L22

2017. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, ha te is kifejtenéd kérdező, akkor könnyebben megtalálnánk az okát.
2017. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Kizárólagosan külsővel csak egy bizonyos rétegnél lehet sikeresnek lenni. (sokan csak ezt a réteget keresik, ebből jön, hogy a nőknek senki nem jó). Én azt gondolom, hogy ha valaki egyáltalán nem talál párt magának, akkor a belső tulajdonságokat kell átértékelni. Hiába szép valaki ha egy hisztérika, vagy belül üres, és sorolhatnám


N

2017. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, hogy ha mindenki mélyen, nem is kell olyan mélyen magába nézni, akkor tudja, hogy miért van egyedül.Nem akar, mást szeret, fél, nem tudsz szeretni, gátlásos stb..Ennyi
2017. febr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Bőven vannak ilyen lányok. Ők vagy azért nem találnak párt, mert el vannak szállva az igényeik, vagy azért, mert valami szoftverhibájuk van (buták, elviselhetetlenek, ribik, stb.)
2017. febr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én tudom magamról, hogy miért, viszont a ti véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy szerintetek 1-2-több év múltán miért nem találtok senkit, mégha nem is vagytok csúnyák.
2017. febr. 26. 15:33
 7/10 A kérdező kommentje:

5


az emberek a defektekbe szeretnek bele

2017. febr. 26. 15:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Erős off, de nem Rumli bátya?:D

Amúgy talán azért, mert nem csak a külső számít?...

2017. febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az szép volt kérdező.Te nem vagy egyedül,Te arra vagy kíváncsi mi miert maradunk egyedül!Gratulalok.Na neked ki a biztosítékod, hogy nem fogsz??És arra mi hogy azok akiknek nncs senkijük egyedül maradnak?


Amúgy nem csak a csúnyák,meg a szoftverhibásak maradnak egyedül.Nézd csak meg kik kerdezgetnek itt GYK-n...sokszor.Ők is párba vannak,na de milyenben.

2017. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először is: Neten keresztül nem is szeretnék.


Talán az utóbbi időben normálisan nézek ki, de még mindig nincs annyi önbizalmam, hogy ki merjem jelenteni, hogy "nincs semmi baj a külsőmmel".

Akik nekem tetszenek, azoknak én soha. Én meg egyetlen egy embernek tetszem csak, de ő meg nekem nem.

Illetve az a baj, hogy én eleinte elég félénk vagyok. Később, miután már megismertük egymást, már nem, de eleinte nagyon. :/

Gondolom, az önbizalomhiány és a félénkség nem túl jó páros. Pláne nem, ha nincs mellette topmodell külsőm.

2017. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!