Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Két osztálytársam többször...

Két osztálytársam többször megcsinálta hogy megette a kajámat amit kaptam a sulitól (? )

Figyelt kérdés
Nem gazdagok, meg minden, a ...-ok mikor jó a kaja egyből elkéregetik megg megeszik mikor nincs bent a tanár. Úgy feldühítenek. Egyszer azt mondtam az egyiknek ''te éhenkórász nem tudsz otthon falni'' meg elkéred mástól stb. Aki ismeri az állami kedvezményeket azt tudja hogy a jegyző adja ki a gyermekvédelmis papírt hogy ingyen ehet stb. kedvezmények. A zsebpénzemet is le akarták nyúlni a szemetek amit a nadrágzsebemben hordok. Tesi órán matattak szóltam a tanárnak. Biztos hallották mikor csörgött. Jó tudom nem ehetnek otthon (falusiak meg nem magyar származásúak) megértem nekem is van haverom rendes aki nem eszik sokat otthon meg is kínálom ha van nálam szendvics de ő nem kéreget meg nem lopdos. Tudjátok.

2017. ápr. 8. 07:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Most akkor elkérték, vagy veréssel szedték el a kajádat?
2017. ápr. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mindkettő.
2017. ápr. 8. 07:10
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
És mi a kérdés?
2017. ápr. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Én sem értem, mi a kérdés. Csak dühöngsz. Arra viszont nem ez az oldal való.

Attól, hogy zárójelbe beteszel egy kérdőjelet, még nem lesz kérdés, hiába téveszti meg a rendszert.

És nem, senkit sem fogunk veled együtt szidni, hogy jobban érezd magad...

2017. ápr. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hogy jó hogy megeszik a kajámat vagy nem?
2017. ápr. 8. 08:05
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem mindegy.
2017. ápr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Neked jó, ha megeszik a kajádat? Ha nem, akkor ne adj nekik.

Nem a te problémád.

2017. ápr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha azt mondom, igen, jó, hogy megeszik a kajádat, akkor megnyugszol teljesen és legközelebb mosolyogva fogod átélni az eseményeket? Semmi értelme a kérdésednek, látszok, hogy gyerek vagy még. Legalább azt kérdezted volna, mit lehet tenni ellene, de te csak mártírkodsz.
2017. ápr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szólni kell az osztályfőnöknek.
2017. ápr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mit csináljak? Szóljak a csöves szüleiknek? :D
2017. ápr. 8. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!