Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha egy bunkó fiú...

Mit tegyek, ha egy bunkó fiú folyton piszkál a suliban?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy állandóan megpróbál kigáncsolni, rúgdos, csúfol, lököd. Lehetne annyi esze, hogy egy lánnyal szemben legalább normális. 14/L. Előzmény annyi, hogy véletlenül nekimentem a folyosón pár hete, de lehet hogy kedvtelésből csinálja ezt az egészet. Mit csináljak? Tanárnak nem akarok szólni, inkább magam oldanám meg. Légyszi, mondjátok meg, mit csinálnátok a helyemben?

2017. ápr. 8. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Magabiztosan odamész hozzá, és megkérdezed, hogy mégis a franc baja van veled.

Legyen jó kiállásod, értsd ne legyél "könnyű célpont".

2017. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Nézd levegõnek,hiszen érzi,hogy tud idegesiteni.Kerüld el messzire, egy nap megunja,ha nem foglalkozol vele.
2017. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell belemenni a játékaiba, egyszer elég ha magabiztosan kiállsz magadért. Akkor légy kemény vele szemben, utána meg ne foglalkozz vele.
2017. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Lehetne annyi esze, hogy egy lánnyal szemben legalább normális."

What? Hogy jön ide, hogy lány vagy? Fiúval szemben lehet így viselkedni?


Egyszer próbálj meg magabiztosan rászólni, de ha nem megy, muszáj lesz valaki mást is bevonnod. Ha az osztálytársaid melléd állnak és segítenek, már az is jó lehet, de ha ez sem jön össze, akkor szólj a tanároknak/szüleidnek!

2017. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én félköríves rúgással kisöpörném a lábait.
2017. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok ő mit szólna hozzá, hogyha ő vele csinálnák ugyanezt. Akkor bezzeg járna a pofája. Szerintem meséld el egy tanárnak, hogy mit művel veled.
2017. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ~GekkóNiki~ ***** válasza:

Lánnyal, fiúval, senkivel nem viselkedünk így.

Állj oda határozottan és vond kérdőre.

2017. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!