Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elegem van a tesitanáromból,...

Elegem van a tesitanáromból, mert folyton szívat, piszkál! Van valami megoldás erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

Állandóan baszogat,pedig én semmi olyat nem csinálok,amivel okot adnék neki erre!

Negyedik éve tanít minket,és a négy év alatt EGYSZER volt,hogy nem öltöztem át,mert elhagytam a felszerelésem.Persze az osztályból a romák meg minden második vagy harmadik órán öltöznek csak át,de az ugye meg nem gond.

Tavaly mikor el volt törve a kezem,és volt orvosi felmentésem is,mondta,hogyha nem futom le a 3 iskolakört a többiekkel,akkor beírja az egyest,mert hát ugye nem a lábam van eltörve,attól hogy gipszben van a kezem, még simán tudok futni. Mondtam,hogy azért sem futom le,erre KETTŐ egyest írt be,mert hogy én ilyen hangon nem beszélhetek vele.

Egy hónapja történt,1500 métert futottam egyedül,mert beteg voltam,és ugye a többiek már lefutották,ezért nekem be kellett pótolnom.Lefutottam,mire gúnyos hangon közli velem,hogy "Jajj,ő milyen feledékeny,elfelejtette elindítani az órát,fussam már le újra."Kérdezem,hogy ugye most csak szórakozik velem? Mire mondja,hogy ez így egyes lesz,és jókedvűen elkezd rajtam vihorászni.

Az az eset meg már mindennapos ugye,hogy a mellettem állók beszélnek,vihorásznak mire mondja,hogy most azonnal tűnjek ki a teremből,mire mondom,hogy nem is én beszéltem,és ordibálva mondja,hogy vele én ne feleseljek.Az óra végen odajön hozzám,és mondja,hogy szégyelljem el magam,nem kéne mondanom valamit neki,és amíg ki nem mondom neki,hogy bocsánat a SEMMIÉRT,addig nem enged elmenni sehova.

Pont tegnap történt,hogy ettem az öltözőben,mire bejön,megkérdezi,hogy én mégis mit képzelek magamról,elvetette az ellenőrzőm,és figyelmeztetőt adott,és ezt írta bele a kisfüzetembe:"Tisztelt szülők,gyermekük az öltözőben evett,ezért szaktanári megrovást kapott! "


Mit tudnék tenni,annak érdekében,hogy végre leszálljon rólam?


2016. okt. 21. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Első körben osztályfőnöknek, szüleidnek kell szólni. Te egyedül nem fogod tudni megoldani.
2016. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Jézusom... Nos, először is a tanárnak szíves figyelmébe ajánlok egy pszichiátert... Aztán pedig mondanám, hogy hagyd a fenébe, de tudom, hogy ez lehetetlen. Már a jegyeid miatt is, meg hogy a tanárod is.


Igen, elsősorban az osztályfőnöknek szólj, vagy az igazgatónak... Ha a szüleid mennek be, vagy jó sül ki belőle, vagy nem: Vagy mégjobban beszólogat, hogy minek hívatod be a szüleidet, vagy normálisabb lesz (de ez a valószínűtlenebb)

Viszont ha az igazgató tesz valamit az ügy érdekében, akkor a tesitanár az állásával játszik, szóval kénytelen lesz változni.

2016. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha mi anno nem szólunk a szülőknek, nem értük volna el a célunkat. A gyerek panaszaira senki se figyel oda, ellenben, ha néhány indulatos szülő odacsap az asztalra, már can esély arra, hogy történik valami.
2016. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, mindenkeppen szolj az osztalyfonoknek, meg az igazgatonak. A szuleid pedig mindenkeppen menjenek be szinten beszelni a tanarokkal. amugy is, siman ki lehet vizsgaltatni, h miert adogat egyest. Szoval en a helyedben nem maradnek csendben, m ugyis o fogja a rovidebbet huzni :)
2016. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szólj a szüleidnek, azok meg menjenek oda az ofőhöz meg az igazgatóhoz. Sajnos az ofő, igazgató is olyan állatfaj, aki letojja a gyerek panaszát, mert "gyerek, vele meg lehet csinálni, kis éretlen vakarcs, tuti túloz"... na de ha egy felbőszült szülő megy oda, az más. Egyrészt felnőtt, másrészt ha a többi szülő, szomszéd között híre megy annak, hogy milyen kretén tanár dolgozik náluk, annak beláthatatlan következményei vannak.

(ha ez nem működik, én helyi médiáknál próbálkoznék)

2016. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már négy éve tűröd zt az elnyomást.Ejha.Minden elismerésem.
2016. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére jövőre új tanárt fogunk kapni,de ez az egy év örökkévalóságnak tűnik.
2016. okt. 22. 15:00
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

De tényleg, meséld már el, miért nem tudsz futni, mikor gipszes a kezed?

Te mindig lebetegedsz, amikor időre kell futni?

2016. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azonnal szólj a szüleidnek, ők meg az igazgatónak!

Undorító hogy tehet meg valaki ilyet egy gyerekkel... Biztos hogy komplexusos, de az ilyet nem csak kirúgni kéne de legalább elenni az engedélyét. Én még pénzbüntetést is simán adnék egy ilyennek aki tönkreteszi a gyerekek életét és rettegésben tartja őket. Amúgy általában féltékenyek az ilyenek, biztos okosabb vagy nála vagy ügyesebb. Hajrá! Ne hagyd annyiban és majd írd meg a fejleményeket :)

2016. dec. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Érdekes hogy te ilyen 'mintagyerek' vagy és 4 éve 1eseket ír be...
2017. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!