Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytársam folyton piszkál...

Osztálytársam folyton piszkál mit tegyek?

Figyelt kérdés
Osztálytársam minden nap engem oltogat főként órákon. Néha másokat is szokott a baratjai köréből. Hiába szolok vissza ő löki megállás nélkül le se sz.rja amit mondok. Meg is üt órán de olyankor nem tudom visszaadni neki óra vegen meg nem vagyok az az odamegyek es szetverem tipus. En soha nem piszkalom csak ha ő kezdi. 2 küzdősportra is járok de csak rövid ideje. Ő pedig évek óta épp ezert nem tudom hogyha mondjuk a szünetbe ad 1 pofont vagy ellök akkor mit csinaljak? Ha adok neki pár ütést utána csak en fázok rá.(probáljam meg kiharcolni hogy mindenki elött rámtámadjon es utána beköpni oszt fönöknél?)

2015. márc. 5. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Törd be az orrát. De úgy, hogy ne legyen előjele, csak spontán. Akkor többet nem fog bacogatni. Talán.


Mást nagyon nem tudsz csinálni.

2015. márc. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha beköpöd az oszt.f-nél utána mégjobban szivat. Két megoldás lehet, legyél magabiztos ne félj tőle és akárhányszor kapsz 1-2 taslit másnap úgyanúgy vedd fel vele a harcot. A másik valami jó barátjával spanolj össze akkor majd ő leállít titeket.
2015. márc. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én ajánlom Neked, hogy küldj neki egy e-mailt ezzel, és mondd el neki, hogy ő is így jár, ha nem hagy békén!

https://www.youtube.com/watch?v=sUeSQY55o5Y


Egyébként meg, szard le, nézd levegőnek!

2015. márc. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Milyen suliba jártok?


Lehet, hogy mások előtt akar ezzel felvágni esetleg így akar dominánsnak tünni a lányok illetve az osztály előtt. Kérdezd meg tőle, hogy miért piszkál. Mi a baja veled? Mond meg neki, hogy válaszoljon őszintén. De ha túl gyerek akkor csak lökni fogja a süket dumát esetleg bekeményít.

Le kell vele rendezned a dolgot, így vagy úgy de véget kell neki vetni. Apáddal menjetek el a családjához és beszéljétek meg az ügyet. Ez az egyik legjobb megoldás.

Ha netán eldurvulnának a dolgok mert például a családja degenerált agresszív, akkor azonnal hívd a rendőröket.

Nefélj, a rendőrök jelenlétében nem fognak ugrálni.


Szánalmas, hogy ezt a tanárok nem veszik észre. Az én időmben egy ilyen megnyilvánulás az iskolában komoly büntetéssel járt. Azonnal értesítették a szülőket és megbeszélésre hívták őket. Ezt kellene most is tenni!

2015. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bár a leírtak alapján nem vagy olyan fajta, de szimplán elég lenne ha egy jó nagy pofont adnál neki és meglepődne, hogy nem is akkora nagymenő és békén hagyna.
2015. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!