Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Humán tagozatosok (gimi),...

Humán tagozatosok (gimi), mennyire látszik meg az osztályközösségen, hogy 2x több a lány mint a fiú?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 8. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 30 lány volt és két fiú, klikkesedés, hajtépés ezerrel. Egy osztálytalálkozót se tartottunk meg, nem szerettük az osztályt, mint egészt, nem volt jó. Na de ez egy szélsőséges példa.
2017. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán kevesebb a testi erőszak. De ugyanúgy tudnak a lányok is gonoszkodni a háttérből, röhögni és buzdítani rosszra a másikat.
2017. ápr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Utána elmész majd valami tipikus férfi szakmát tanulni, mint mérnök, informatikus vagy esetleg autószerelő és örülsz majd ha nőket látsz.
2017. ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mi 21en vagyunk lányok, 8 fiú van nálunk. Szerintem az évfolyamon a miénk a legjobb osztályközösség, sosem volt még semmilyen nagyobb vita. Mindenki jóban van mindenkivel, de azért van egy kis klikkesedés
2017. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is humánra járok,de nálunk több a fiú. 34en vagyunk,19 fiú és 15 lány. Nálunk két komolyabb klikk van.Az egyikben van a lányok nagy része,meg kb 3-4 fiú és nagyon érettlenek (itt olyanokra gondolok,hogy közel 17 évesen téglát mikróznak). A másikba meg a fiúk nagyrésze tartozik és 1-2 lány,köztük én is.A mi osztályközösségünk egyátalán nem jó,mert a mi klikkünkből a fiúk állandóan szívatják a többieket,mondjuk nem minden ok nélkül.
2017. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én humánra jártam, kb 2/3 lány 1/3 fiú. Nagyon jó osztályközösségünk volt, azóta is (10 éve) tartjuk a kapcsolatot egymással, járun kegyütt bulizni, nyaralni. AZ igaz, hogy a fiúk meg a lányok némi kivétellel inkább 4. végére kezdtek el egymással is barátkozni, de mivel egyetemvárosban élek, sokan ittmaradtak, és később is sokat alakult még a közösség :)
2017. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!