Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy 14 éves fiú osztálytár...

Van egy 14 éves fiú osztálytársam, aki folyton bánt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én fél hónap híján 13 éves lány vagyok. A srác alacsonyabb nálam, viszont a pofája az nagyon nagy😣 mindig beszól, akkor is ha rá sem nézek, hozzá sem szólok. Az osztályomban durván "klikkesedés" van. És én nem a "menők" közé tartozom, úgy átlag vagyok. A fiú egy kétszínű dög, a menő lányokkal jópofizik, de az egyik osztálytársamnak olyanokat mond pl: te vagy a legrondább a világon stb.. és én megvédeném őt, de amikor hozzászólok abban a pillanatban a fejemhez vág valami bántó dolgot. A történethez hozzátartozik hogy tavaly azt mondtam neki hogy szeretem, de csak azért hogy ne legyen szomorú, mert előtte beszélgettünk, és azt mondta nekem hogy belé még senki nem volt szerelmes, és láttam rajta hogy ez rosszul érintette. Az a baj hogy az ofőnek is mondjuk hogy mekkora egy paraszt, de azt mondja hogy semmit nem tud segíteni. Már nagyon irritál a kis bunkó paraszt, és nem tudom hogy szereljem le. Ti mit tennének?

2017. ápr. 8. 21:53
 1/4 anonim válasza:
100%
Próbáld kerülni, ne foglalkozz vele.
2017. ápr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Átlag+"bénábbak", fogjatok össze. Voltam már rosszabb helyzetben is.

Ha akarsz, írj privátban 14/F

2017. ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két lehetőséggel szerintem, ésszel, vagy erővel. Ésszel alatt a következőt értem: amikor bánt, akkor vagy a telefonoddal felveszed az adott jelenetet, és azt bemutatod szüleidnek, tanáraidnak, és ezzel bizonyítékot szerzel, hogy piszkál téged lelkileg, és testileg. Erővel: nem hagyod magad, kiállsz magadért, és ha beszól, akkor megmutatod neki, hogy te nem fogod az elnyomott kiscsajt játszani, és lekeversz neki egy akkora orbitális pofont, hogy megtanulja egy életre mikép kell viselkedni a lányokkal. Erre nem árt mondjuk, ha beiratkozol majd valami önvédelmi tanfolyamra szerintem. De ha tökön rúgod, az is segít xD Egy a fontos kicsi lány: ne hagydd magad, mert ha nem szólsz vissza, vagy ütsz vissza, akkor csak elnyomott leszel mindenki szemében. Szemet szemért, fogat fogért.
2017. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tanár valszeg nem is akar tenni semmit a szülők csak sulyosbíthatnak a helyzeten,Értem ezt úgy hogy akkor az lenne a téma hogy "csak a szüleiddel vagy menő meg a szokásos ezt én is átéltem annyi különbséggel hogy rám az egész osztéj rám volt szállva kiveve azthizsem 4 embert abból az egyik a barátom volt a többi meg csak szinplán hagyoptt békén.Engem azért basztattak mert nyúlszájjal és farkastorokkal születtem (vagyis nem tudom kimondani a mássalhangzók nagyrészét legalábbis csak nehezen)meg emellet az hogy vékony vagyok mindezt 7 éven keresztülén annyit montam hogy max egyszer felveszem mit mondanak aztán megyek vele a rendőrségre azt hiszem becsületsértésért feljelenteni (tanár javasolta)azóta nem csinálták.Jah és ha vissza akarnál vágni akkor ahogy írtad "A történethez hozzátartozik hogy tavaly azt mondtam neki hogy szeretem, de csak azért hogy ne legyen szomorú, mert előtte beszélgettünk, és azt mondta nekem hogy belé még senki nem volt szerelmes, és láttam rajta hogy ez rosszul érintette."Szembesítheted vele hogyha ilyen akkor ne csodálkozzon hogy senki nem szereti stb.UI.:Novemberben leszek 16 és bocs ha sok a helyesírási hiba vagy baromságokat írtam kicsit fáradt vagyok tekinve hogy kb 20 órája vagyok ébren.
2017. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!