Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Máshogy kellett volna csinálno...

Máshogy kellett volna csinálnom? Hagyjam vagy magyarázzam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy húgom,10 éves.Reggel rosszul lett és apa elvitte orvoshoz.A doki kiírta,apa hazahozta.Kb.délig maradt vele,mert mennie kellett valami ügyfélhez.Anya elutazott a munkatársaival valami kötelező tanfolyamra.Szóval csak én tudtam vigyázni rá.

13 körül hazaértem,mert mázlimra elmaradt az utolsó órám.Hazaérek és látom,hogy hugi egyik szeme be van dagadva.Majdnem szívrohamot kaptam.Először azt hittem,hogy valamit lefejelt,de nem.Piros volt a szeme körül,és szinte az egész be volt dagadva.

Kérdeztem mit csinált,bevágta-e a fejét ?Nem.A feje is fájt(valahol a halánték körül)

Na felhívtam szüleimet és elmondtam nekik.Utána felpattantunk egy buszra,és irány vissza a dokihoz.

Az orvos kötőhártyagyulladást mondott és írt fel rá valami szemcseppet.Kiváltottuk és hazamentünk.

Otthon befeküdt az ágyba és pihent,én meg telefonáltam a tanáromnak,hogy nem tudok menni.

Külön angol órám lett volna,de így nem akartam itthon hagyni.Szerdától lesz az iskolában szünet,meg nincs is most mit venni (anyagot),szóval nem volt túlzottan szükséges most.

Na szóval,mondtam neki,hogy kötőhártya gyulladást kapott,erre elkezdett hisztizni a tanárnő,hogy hát miért nem szóltam mondjuk tegnap,meg hogy ez így nem működik.

Nem mondtam neki,hogy ez ma történt,mert teljesen elakadt a szavam,hogy így feldühödött,mert hugi lebetegedett és én nem hagyom otthon egyedül.

Még egy palack vizet sem tud felbontani szegény,nemhogy egyedül maradni egy nagy házban.


Mást kellett volna mondanom ?Valamit rosszul csináltam ?

Következő órán biztos hogy szóvá teszi majd.Hagyjam rá,és felejtsem el az egészet,vagy magyarázzam el neki ?

(Ja és a különóra előtt 1 órával szóltam)


13l



2017. ápr. 10. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kedves Toled, hogy ilyen aggodo es gondos noverke vagy!

A tanarnodet hivja fel anyukad vagy apukad ha hazajott, hogy elmondja a sztorit. Meglatod rendben lesz :) jobbulast a hugodnak!

2017. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem is lenne egy ilyen jó testvérem.. Amúgy teljes korrekt voltál. Most 1 óra nem a világ ha kihagyod..:)
2017. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előszőr is legyél nagyon büszke magadra. E óvás, szeretet, önállóság és még sorolhatnám, igazán példamutató.

Én egyből mondtam volna, ez most volt, most van először alkalmad felhívni őt, és ne legyen ideges, mert így nem működik egy kommunikáció, gyors lenyugvást s minden jót kívántam volna, majd letettem volna.

2017. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit sem rontottál el. Épp ellenkezőleg, máskor is legyél ennyire segítőkész, ráadásul családtagról volt szó. Természetes, hogy a beteg húgodat nem hagyhatod egyedül, hiszen most ő a legfontosabb. Szeresd és vigyázz rá, így ő is minél előbb meg fog gyógyulni.
2017. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!