Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kene csinalnom?

Mit kene csinalnom?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok.Mar eltelt fel ev es meg mindig nem tudok jokat beszelgetni az osztalytarsaimmal.Vannak barataim de nincs olyan akivel pl barmit meg tudok beszelni.Neha egyedul erzem magam.Neha csak ulok a padba telefonozok mindenki beszelget valakivel csak en nem.Nagyon utalom hogy ilyen zarkozott vagyok.
2017. jan. 27. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Soha nem leszel az osztálytársaiddal olyan viszonyban, hogy bármit meg tudsz velük beszélni. És nem is kell. Az elvárásaid túlzottak. Koncentrálj a barátaidra, az osztálytársak inkább "kollégák". Lehet velük jóban lenni, egy-kettő be is kerülhet a baráti körbe, de ez már nem óvoda, ahol mindenki együtt legózik. Megvan a magánéletük, meg elvileg neked is.
2017. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is most kezdtem a kilencediket. Van 3 jobb barátnőm, abból az egyik olyan nekem, mint a nővérem, nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Az osztály többi részével pedig el tudok beszélgetni, de velük inkább az a "mellettük élek, nem velük" viszony van.
2017. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is így telt az első félév, aztán a következő 3 és fél is.
2017. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!