Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem szeretem az osztályom....

Nem szeretem az osztályom. Ugye 1 év hamar eltellik?

Figyelt kérdés
OKJn se akarok maradni. Ugye szakma + 1 jó érettségivel találok munkát? Akár pénztáros is lennék. Am az okok amiatt nem szeretem : az ofő semmit nem ér, nem is foglalkozik velünk, rengeteg a klikk ahoz képest, hogy már jóval kevesebben vagyunk 9. Óta. Volt 4-5 igaz barátom, mind lemorzsolódott az évek alatt, már lassan nincs kedvem az egészhez, a mostani haverjaim semmit nem érnek.
2017. ápr. 18. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hamar eltelik. Ne rontsd el a jövődet hülye osztálytársak miatt, tudom hogy már alig várod hogy dolgozhass de én még inkább tanulnék a helyedbe. Nem jó ez a motiváció hogy bármit csinálsz csak ne kelljen tanulni,legyenek konkrét céljaid. A munkahelyen is lesznek idióták akikkel jópofizni kell ha csak nem egyedüli otthoni munkát végzel.
2017. ápr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha két l-vel írod, hogy "eltelik", és egy h-vel, hogy "ahhoz", akkor nem csak egy év lesz az...
2017. ápr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem bántani akarlak kedves kérdező. Elgondolkodtál e már azon: lehet, hogy benned van a hiba és az osztálytársaid nem hibásak a te rossz közérzeted miatt.
2017. ápr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eladónak akarsz menni? Most csak pár embert kell elviselned. Ha eladó leszel tudod mennyi emberrel fogsz érintkezni nap mint nap? Olyan tahó emberek vannak, hogy nem igaz.
2017. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!