Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fogalmam sincs mit tegyek....

Isabell10303 kérdése:

Fogalmam sincs mit tegyek. Utál az egész osztályom! Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés

Ebben az évben kerültem be ebbe a suliba. Alapvetően, nekem nehezebben megy a barátkozás, de probálkoztam. Az egész osztályban én vagyok csak egyedül fehér, romák vannak... Az egész úgy kezdődött, hogy az egyik szekálni kezdett, kiálltam magamért, erre a többi is belekezdett... Nem, nem ítélkezek származás alapján, de komolyan mondom, elegem lett ezekből. Egyszer már megvertek, az igazgatónak szóltam, de csak ejnye bejnye és kész... Néhány lánnyal jóban vagyok, de egy osztálnyi fiú ellen (mert többnyire ők b...ogatnak) mit tehetnének? ... Most is, elvesztettem egy számomra fontos valakit, így levágattam a hajamat, mert éreztem , hogy kell egy kis változás. Ma bemegyek , ilyeneket szólnak: "rákos k..rva fojjon ki a szemed te csunyasag, hogy nezel ki? De csuf vagy!"

Es napi szinten ez megy. Ma elloktek a lepcson... Nehany kisebb lila folttal a labamon megusztam , de nem tudom meddig birom meg... Senkire se szamithatok. Mit tehetnek??



2017. jan. 16. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom 9. osztályos vagy... Válts iskolát, még nagyon sok idő van hátra érettségiig, és baromira számít, hogy milyen közegben töltöd a mindennapjaidat.
2017. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%

Nekem Jézus sokat segített, próbálj beszélni vele. És mindenképp oszd meg a problémáidat olyanokkal, akikben megbízol. (:

Kitartást, erős vagy.

2017. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Rendőrségre menj és rokonokhoz akik merik vállalni a balhét . Lépj ki intézd el és panaszold a gyáva igazgatót is .
2017. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Bocsi, de miért vagyok kirekesztő? Megmondtam, hogy nem ítélem el a romákat! Csak azt mondtam, hogy elegem van az osztàlytársaimból.


Nem, még csak nyolcadikas vagyok. Sajna így nem olyan könnyű :/ de köszi a tippet ^^


Sajna, én nem hiszek istenben, meg az ilyenekben :/ de köszi :)


Rendben. Koszonom :)

2017. jan. 16. 20:31
 5/12 anonim válasza:

Szia, sajnálattal olvasom amit írtál ,de az a baj hogy ez nem csak a te sulidra jellemző, sajnos manapság egyre több a rossz indulatú gyerek és (ítélkezés nélkül) főleg a romákra jellemző...

Annyit tudok neked tanácsolni, hogy kerüld a szóbeli konfliktust ( persze a testi báltalmazásokat ne hagyd szó nélkül) Próbálj sulin kivüli barátokat keresni vagy esetleg próbálj más osztályból barátkozni klikkesedni.

Nemtudom hanyadikos vagy, de ha 8. Próbáld kibírni még ezt az évet. Ha pedig 8 alatt beszélj a szüleidel erről, ők is a legjobbat akarják neked gondolom.

Kitartás! És őszintén remélem javúlni fog a helyzet.

2017. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Én is iskolát váltanék. Nehogy már rámenjen az idegrendszered, lelkiállapotod. Őközöttük úgy látom, nem lehet élni, mert nagyon rád vannak szállva.
2017. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
7%

Héj!


A legkönnyebb meghátrálni! Igen is meg kell próbálni kezdeményezni vagy a harcot fölvenni. És kirekesztő vagy.


Amúgy csináld azt amit a 2-es mondott. Imátkozz!


A fajgyűlölet bűntetendő csak megjegyezném amúgy....

2017. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
3%

De jó hogy a liberális véleményeket mint az én 1. válaszom miszerint meghátrálás meg harc helyett le kell velük ülni beszélgetni és megbeszélni a dolgot, meg barátkozni, kitörlik a moderátorok. Mert náci lett ez az oldal is. K*rvára nem volt irónia!


Persze, azt kellett volna írnom, hogy dobd őket gázkamrába, égesd el, meg vágd pofán ezze


[link]

2017. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Liberális vélemény ide vagy oda, ilyenekkel nem lehet "leülni megbeszélni a dolgokat"...

Kérdező, sajnálom a helyzetet, csak az iskolaváltást tudom javasolni. Más nem segít. :/

2017. jan. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Ez a hadnagy akárkicsoda hülyeségeket ír, ne foglalkozz vele.

Ha egy közösségben nem érzed jól magad mert bántalmaznak, és annak ellenére, hogy segítséget kértél az igazgatótól nem történt változás, akkor el kell menni. Pont. Egyelőre csak gúnyolnak, meg lökdösnek, később már meg is vernek. Beszéld meg a szüleiddel a dolgot, ők sem akarnák, hogy ne érezd jól magad. Ennek semmi köze a rasszizmushoz, ha elmész másik suliba, ott is biztos lesz pár ember akivel nem jöttök majd ki, de az nem normális, ha kirekesztenek. Nekem is voltak ilyen problémáim általánosban, és muszáj volt iskolát váltani.

2017. jan. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!