Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vicces/gáz/lehetetlen/elképesz...

Ay carramba! kérdése:

Vicces/gáz/lehetetlen/elképesztő iskolai sztorikat tudtok írni? :D

Figyelt kérdés

Íme az enyém:

Gimnáziumban tízórai szünet elején éreztem hogy hív a természet, így kerestem egy WC-t. Kivételesen majdnem minden elérhető/általam ismert trónhely foglalt volt, így egy kevésbé használtat tulajdonítottam ki magamnak az egyik szárnyban. Éppen a dolgomat végzem, mikor lépéseket hallottam, és a nevemet kiáltozza valaki. Gondoltam hogy biztos egy "tanári küldött" abból a célból, hogy szedjem össze a nyelvtan füzeteket, mint soros hetes. Meg se mukkantam, gondoltam hogy most úgyse tudok menni, jogom van barnázni. Tudni kell, hogy ez a WC elég rövid (bemész, ott a kézmosó rögtön baloldalt, aztán piszoárok, és egy ülőkés WC egy ajtó mögött, a bejárattól 4 méterre, szemben), és szemközt van a lány WC-vel. Na, szóval ott ülök, és egyszer csak valaki kinyitja az ajtót, és kérdi: "Miki, itt vagy?" , erre nagyon megijedtem, de mikor kinyílt az ajtó, nem az osztálytársamra néztem, hanem a lány WC-ből rám bámuló 4 lányra (Minden ajtó nyitva volt). És a hab a tortán: Mikor megláttam a fiú osztálytársamat, és a 4 lányt, elkiáltottam magam: AY CARAMBA!!! (Spanyolt tanulok, ezt jelenti: [link]


Azóta az iskolában én vagyok Az "ay caramba srác"...



#iskola #kellemetlenség #ay caramba #égő sztori #gáz sztori
2017. ápr. 19. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Na most ez mi? Nevetni kellett volna?

Nem véletlenül nullás a kérdésed!

2017. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hmm, hányas is voltál rosszindulatosságból az iskolában?

Ha nem tetszik, ne válaszolj! :)

2017. ápr. 19. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
ez jó volt :D jót nevettem :D
2017. ápr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Ay caramba srác.. tetszik! :D
2018. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!