Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kerüljem el, ami lehetetlen,...

Kerüljem el, ami lehetetlen, vagy ugorjak fejest a nehezébe?

Figyelt kérdés
Nos, a helyzet elèg komplikált. Van egy hetedikes iskolatársam, aki folyton terrorizálja a nála gyengèbbeket. Ez a srác mentálisan beteg, ezèrt a tanári közössèg nem szól közbe. Fèlnek a következmènyektől, de azt mondják, sajnos ők tehetetlenek, hiszen azèrt kapnak fizetèst, hogy tanítsanak, nem pedig neveljenek. A fiú verbálisan ès fizikailag is egyre többször köt belèm ès a barátaimba. Már volt rá pèlda, hogy ököllel nekem esett, mert valaki azt mondta, számra mertem venni a srác anyját. Ilyenkor persze vèdtem magam, de a vègèn mindig èn kerültem az igazgatóiba az esetek után, nem pedig ő. Hiszen papírja van róla, hogy beteg! Az igazgatónőm nemegyszer megfenyegetett, hogy eltávolít az intèzmènyből, ha hozzá merek èrni a sráchoz. Fogadjam el, hogy beszámíthatatlan, nem felel a tetteièrt. Akkor ezzel minden el van intèzve? Ha nekem lenne papírom róla, következmènyek nèlkül megtehetnèk bármit?! Mit tehetnèk? Elkerülni szinte lehetetlen, mindig megtalál. Ha meg nem foglalkozom vele ès hagyom magam, igen fájdalmas ütèseket mèr rám. Ha az utcán nekem jön megint, mit tegyek? Vèdjem magam vagy fussak el gyáva módon, hiszen segítsèget kèrni a közömbös emberektől lehetetlensèg. Mi lesz, ha a srác kezèben bicskával fog megtámadni? A környèken lakik, így nagy a valószínűsège, hogy megint összefuthatok vele. Kèrlek, segítsetek! Mondjátok meg, mit tegyek! Kètsègbe vagyok esve ès el vagyok keseredve. Minden nap gyomorgörccsel lèpek be az iskolába. Attól fèlek, hogy nem fogom kibírni èp èsszel ezt az utolsó èvemet. 14/L

2014. márc. 23. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Az iskoládban nincsenek agyilag topon. A tanáraid azért is kapják a fizetést, hogy az ilyeneket kiszűrjék, mint az a srác... És védelembe vetessék a gyámhivatallal.


Na most mivel a tanáraid tökéletesen ostobák, egy részről az iskolaváltást javaslom, más részről a helyi gyámhivatalba való besétálást. Attól, hogy valaki beteg, nem terrorizálhatja büntetlenül a többit, ilyenkor el kell különíteni az iskolából, és speciális ellátásra szorul, szóval a tanáraid ebben is kamuznak.


Szóval: GYÁMHIVATAL.


Szüleid nem tudnak elkísérni, vagy nem tudnak erről?

2014. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, beszélhetünk róla facebookon, ez esetben küldd át a profilod privátban. :)

14/F

2014. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az utcán kell elintézned valahogy de mivel lány vagy ezért nehéz lesz.
2014. jún. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!