Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen szigorú sok...

Miért ilyen szigorú sok tanár? Miért kellett ezért elvenni a dolgozatomat?

Figyelt kérdés

Szóval a következő történt ma:


Történelemből témazárót írtunk és én nagyon jó vagyok belőle és éppen egyik osztálytársam megkért, hogy hadd üljön mellém mikor írjuk, hogy segítsek neki, mert ő nem jó belőle.


Én ugye sokszor súgtam neki, hogy mit kell írni és ezt a tanárnőnk többször észrevette és végül emiatt elvette a dolgozatomat ami így szerintem csak 3-as lesz.


Nem értem miért veszi olyan szigorúan, hogy súgtam neki, ez gyakori.


Ti mit gondoltok erről?


2017. ápr. 24. 17:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%

"ami így szerintem csak 3-as lesz" - Hát ezen marha jót nevettem! :D Én az első rajtakapáson elvettem volna és kapásból jár az egyes.


Üdv:

Egy tanár.

2017. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
58%

Csak érettségin nem lesz aki súgjon.

Nagyon nagyon nagy szerencse kell ahhoz,hogy írásbeli érettségin sügjanak neki. Tudok rá példát,hogy komplett angol érettségit súgott le valaki az egész osztálynak,de ehhez piszok nagy szerencse kell ,meg egy dilis felügyelőtanár. Erre meg nem lehet alapozni.

2017. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!