Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek volt alkoholista...

Nektek volt alkoholista tanárotok?

Figyelt kérdés

Nekem volt egy töri tanárnőm,aki már azóta nyugdíjba ment,hogy úgy berúgott osztálykiránduláson,hogy nem bírt másnap a 2.napon részt venni.Lesett a lépcsőn a szálláson.


Aztán az ilyen kis oldaltáskájából kifigyelt a flaska,és hasonlók.


De ekkor már javában középkorú volt..


2017. máj. 2. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az angoltanárunk aki egyben az ofő is volt alkoholista volt. Általában nem volt részeg az iskola körül, viszont hétfőn gyakran szétcsapott másnaposan és büdösen jött be.


Nem olyan rég, pár éve rászólt az orvos, hogy előnyös lenne abbahagynia... azóta már egész jól tartja magát.

2017. máj. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Matek tanárnő. Állandóan homályos volt a tekintete, kicsit vérben forgott a szeme, és az osztályelsők sokszor kijavították, ha hülyeséget mondott. Akkor meg csak bámulta a táblát egy darabig, majd kuncogva javította.


Olyan ötvenes lehetett, de lehet, csak a pia rontott a kinézetén.

2017. máj. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8.-ban a tesitanárnő. A suliban is ivott, órán bebújt a bokor mögé és kortyolt egyet. Akkor nevettünk rajta de így visszagondolva szánalmas hogy egy ilyen tanár felügyeli a gyerekeket, mindenki tudja hogy bent iszik és nem rúgták még ki..
2017. máj. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ált.sulis fizikatanárom volt az. Amikor nyugdíjba ment az előző - nagyszerű - tanárunk, megkaptuk ezt a "csodálatos" embert. Állandóan vörös volt a feje, agresszív és türelmetlen volt, a lányokat eleve hülyének nézte, abszolút következetlenül osztályozott. (Előtte 5-ös voltam belőle, nála 2-es lettem.) Leadta ugyan az anyagot, de időnként eltűnt a szertárban egy kis "reklámszünetre". Évekig tanított még azután, hogy mi végeztünk, aztán egy szívroham elvitte. Nem sokan síratták...
2017. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát igen,ez a konkrétan az összes tanár tudja ismerős.

De nem igazán tudnak ellene mit tenni.


Ezen az osztálykiránduláson,amiről írtam,egy másik tanárnő bort vett,szuvenírt,hogy hazavigye majd a családjának,erre ez a tanárnő konkrétan benyakalta az egészet,mert egy szobában aludtak és kint maradt az asztalon:d

2017. máj. 3. 16:00
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt, nem is egy.
2017. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
juuj az durva hallod hogy megitta a más borát :D és lett valami baja belőle? honnan tudtátok meg?
2017. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát úgy,hogy a másik tanárnő a gyerekek előtt mondta,hogy "Marika(nem ez a neve),ezt a családomnak vettem":D
2017. máj. 3. 20:44
 9/13 A kérdező kommentje:

Húgomnak tegnap volt a szerenád,mert most fog érettségizni,és mondta,hogy az osztályfőnöke olyan seggrészeg volt,hogy nem tudta,hogy valamelyik tanár hányas szám alatt lakik,ahová menni kell.


50-es nőről van szó...

2017. máj. 4. 00:49
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általánosban az ófőm az volt, a tesi szertárban lévő szekrényekben tartotta a royalt, bort és a páleszt...
2017. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!