Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más országokban mennyire...

Más országokban mennyire jellemző az itthoni alkoholista élet?

Figyelt kérdés

Tehát nálunk mindig mindenki iszik, keresi az alkalmat az ivásra, de mégsem lesz mindenkiből lezüllött alkoholista.


Gondolom a Balkánon, meg a tőlünk keletebbre lévő helyeken ez ugyanígy él, de a nyugati "fejlettebb" országokban mennyire elterjedt ez a fajta életérzés, mint nálunk, hogy pl kőműves faterom hétvégén reggel maszek betonozás ismerősnél pálinkával kezdődik, fröccsel folytatódik és ismét pálinkával végződik, és akkor még nincs is senki berúgva.


2017. ápr. 29. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
sajnos csak mi iszunk ennyit (már aki)..
2017. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
2 kupica pálinkától nem fog berúgni az ember. Főleg ha mellette még fizikai munkát is végez, eszik és nem csak alkoholos piát iszik.
2017. ápr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
HA nálatok mindig mindenki iszik az még nem jelenti azt, hogy nálunk is.
2017. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak százalékosan kevesebb arra meg találsz statisztikákat. Külföldön is megtalálható mindenféle ember tipus.
2017. ápr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Micsodaa? Azért ne általánosits ennyire...

Igen sok az alkoholista de ne gondold hogy csak otthon M.O.-on ... Amcsiban, Kanadában is isznak szépen és hajaj Anglia na az a szörnyű-.- mikor a szobalány beszélünk itt egy 50 körüli nénir meg a szakácsok első útja a kocsmába , pubba vezet . Ezt sajnos tapasztaltam. Szerintem mindenhol vannak akik napi szinten leisszák magukat...

2017. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

En felõlem ihat bárki bármikor csak rám ne erõltesse erõszakkal.

Sajnos eléggé jellemzõ.A kajánál vigyázni kell,hogy mennyit eszünk, dehogy mennyit iszunk valahogyan az nincs napirenden.

2017. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek általánosítani, de egy valamiben a finnek viszik a pálmát, ez pedig a piálás minden szégyen nélkül. Példa: ha ingyen van a pia akkor bármennyit. Karácsonyi céges bulikon, nők, férfiak, fiatalabbak, idősebbek, isznak minden mérték nélkül.

Aztán ha olcsó a pia, akkor abból be kell tankolni. Eredmény piahegyekkek vánszorgni le tök részegen az Észtországból jövő kompról..

Minden ünnepnél inni kell, főleg a május 1. és nyári napfordulókor.

2017. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Dél-Koreában nagyon jellemző! Ott az a fura, ha valaki nem iszik vagy dohányzik. Bár inkább meló után, nem meló közben isznak. Más országokkal kapcsolatosan nincs tapasztalatom.
2017. ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom, hogy Magyarországon nagyon magas az alkoholisták aránya, magasabb, mint a legtöbb európai országban.
2017. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az mindenho, jellemző nics olyan ország ahol nincsenek alkoholisták. Személy szerint ki nem állom őket,nem tudom,hogy tudja valaki a piát jobban szeretni mint a családját,ezzel csak meggyűlölteti magát,ha az jó neki.Ezt olyan irja akinek van családjában ilyen.
2017. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!