Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért taníthat minket egy...

Miért taníthat minket egy ilyen nő?

Figyelt kérdés

Egyik új tanárnőnk nagyon sok időt tölt 2 férfi kollegéjával. Vagy az egyikkel vagy a másikkal mindig együtt kajál, folyton húzzák egymás agyát, és flörtölnek. Elég k*vás a nő amúgy.

A nő 25 a többi 30 és 32.


Én 15/l amugy



2017. máj. 3. 15:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
38%

Jó, azért ne oltogassuk már ennyire ezt a szegény kislányt.


Igaz, én is oltottam az előző válaszaimban, de azért azt jegyezzük meg, hogy igazából semmi baj nincs vele, mert minden 15 éves kislány féltékeny lenne egy idősebb nőre (irigység stb.), ha az megcsinálja helyette a spárgát, és a kedvenc cuki tanárbácsijaival beszélgetne nevetgélve, önfeledten, amiről ő csak álmodik.


Szóval, amit leírt a kérdező, azon a legtöbb tini lány átmegy, mert életkori sajátosság, és mindig is ilyenek voltak a tinik, a világ nem ettől korcsosul el. Szerintem magával a kérdezővel nincs baj, majd kinövi a gyerekes dolgokat, és ezek, amiket leírt, valahol aranyosak is, nem elítélendőek.


Én pl. aranyosnak gondolnám, ha tanárbácsi lennék, és látnám a kislányokat "megöllek" arckifejezéssel nézni a tanárnőre, akivel éppen nevetgélve beszélgetek. :D

2017. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy kivel beszélget? A kérdés alapján azt hittem hogy valami vallásos marha vagy alkoholista.
2017. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Remelem, kinovod, mert ha ilyen maradsz, nagyon szar eleted lesz...
2017. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!