Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti hogyan heveritek ki ha...

~GekkóNiki~ kérdése:

Ti hogyan heveritek ki ha valami nagyon nagy igazságtalanság történik veletek iskolában/munkahelyen?

Figyelt kérdés

Hogyan léptek túl ezen?

Segítség kéne, mert ha rágondolok elönt az idegesség ami az egész napomra rányomja a bélyegét.


2017. máj. 4. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl? Nem történt meg velem ilyen.
2017. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Napokig sírtam miatta. Aztán az idővel homályosult a dolog. De így 3 évvel utána is bosszant ha eszembe jut.
2017. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
idő megoldja
2017. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Én amilyen hirtelen haragú vagyok, olyan hamar el is száll.
2017. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Régen lebasztam az egész társaságot h mekkora balfas.zok, de nem hatott rájuk 😃 úgyhogy azóta inkább alszok egyet a dologra, és átgondolom, hogy hogyan lehetne javítani a helyzeten, és arra törekszem.
2017. máj. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először rosszul esett, aztán el kezdtem kikérni magamnak, hogy minden egyes hiba miatt legalább a fél munkahelyet ki lehetne rúgni. Akkor ki marad?
2017. máj. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4, ezzel én is így vagyok, de később újra eszembe jut. Egyszerűen ki nem állhatom az igazságtalanságot.
2017. máj. 5. 14:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Bosszút állok, adok egy leckét igazságtalanságból annak, aki elkövette.

Tudom, kicsinyes, meg emiatt éretlen, utálatos jellem vagyok, de legalább nem nekem lesz magas a vérnyomásom a történtektől, hanem a másik embernek :)

2017. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!