Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudnátok tanácsokat adni?

Tudnátok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
Van pár osztálytársam, akik kibeszélnek, gúnyolódnak rajtam meg ilyenek. Nem csak a hátam mögött teszik, hanem látványosan előttem is. Bámulnak, összesúgnak aztán meg nevetnek. Ők tipikusan azok a gazdag csemeték, mi pedig nem vagyunk annyira tehetősek. Lehet ez az oka, vagy valami más, mindenesetre rosszul esik. Nem szeretnék velük törődni, de nagyképűnek se szeretnék tűnnik. Nem tudom hogy kell az ilyen helyzeteket kezelni. Mit tanácsoltok, mit tegyek? (Középiskola)

2016. aug. 31. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb hogy soha de soha egy pillanatig se gondold magad rosszabbnak vagy kevesebbnek náluk. Mert ők azok akik kevesebbek nálad.

Második lépésben meg nézd le őket!

2016. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nehéz, hiszen minden nap látom őket, és a tudat is ott van hogy ők ezt csinálják.
2016. aug. 31. 20:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezeken csak röhögni lehet haver.

Komolyan.

Gondold végig.

Mennyire agyhalottnak kell lenni ehhez.

Sajnáld őket haver, és ezt nem viccből. Örülj, nem vagy olyan.

2016. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mit kéne pontosan csinálnom? Hogy viselkedjek körülöttük, vagy amikor épp kibeszélnek?
2016. aug. 31. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz csinálni velük. Ostobák. És ha látják hogy szomorú vagy a viselkedésük miatt vagy bánt téged a dolog akkor mégjobban rádszállnak. A megoldás nézd le őket, ahogy már írtam! :D Röhögd ki Te is őket, nézz rájuk szánakozóan, röhögd ki őket ha beégnek felelésnél, állj ki a saját véleményed mellett.
2016. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom. Köszönöm a válaszokat.:)
2016. aug. 31. 21:25
 7/8 Izabella220 válasza:
Amikor làtod hogy rólad beszèlnek csak annyit mondj a Jò isten nem siet nem kèsik ès most is làt benneteket csak türelemmel várjátok ès adatik nektek jutalom
2016. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ignoráld őket teljesen vagy szólj vissza. Nem kéne igazából ilyen gyökerekkel foglalkoznod..
2016. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!