Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kpoperek, és akik nem azok (...

Kpoperek, és akik nem azok ( ezt jól megmondtam) Mi a jó abban, hogy valakit csúfolsz a zenei izlése miatt? 13/L . A többi lent! ( Én a kpopot szeretem ) (Utálók és kpopereket várom egyaránt! )

Figyelt kérdés

A sulimban ,(és az interneten is ) kapom a szrt a fejemre ,hogy mégis ,hogy merészelem ezeket a bzikat hallgatni!

VAgy az osztálytársaim is csúfolják őket , gúnyneveket aggatnak rájuk aztán jön a :

_ A fúj ezek ,hogy néznek ki?

- Ezek lányok?

- A zenéjük is szr ! ( Bele se hallgatnak)

Aztán a múltkor ( Nem iskolában sulin kívül ,suliban természetesen nem hordom) kpop maszk volt rajtam és a buszmegállóban ott voltak az oszitátsaim + kívülállók az idegen emberek csak megnéztek ,de a " barátaim" tökre kicsúfoltak ,valamint közölték,hogy terrorista vagyok....:(



2017. máj. 10. 05:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell mindenkinek az orrára kötni, hogy mit hallgatsz. Meg nem kötelező maszkot felvenni sem. Valamit valamiért. Gondold meg, hogy mennyit ér neked az egész.
2017. máj. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Djjjozsiiiii ***** válasza:
7%

brave girlst szoktam videovágni, a többi csávós bandákat nem bírom, nyávognak csak. ha kicsúfolnak mégse olyan jó barátok. ha fiú vagy én sem ajánlanám hogy ilyeneket hallgass nonstop, vagy hallgass minőségi rockzenét mellé :)

mutasd meg nekik ezt is, ez is k-pop... ilyen zenét hazai csapatok még 300 év múlva sem fognak tudni gyártani:

[link]

2017. máj. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kedves 1. ! Nem értem teljesen a vmit vmijért érvedet! Nekem mindent megér a kpop ,és lehet ,h nem bennem van a hiba aki hordja a mszkot vagy szereti a zenét hanem esetleg azokban akik csupán a zenei izlésem miatt elítélnek?
2017. máj. 10. 07:02
 4/22 anonim ***** válasza:
57%

Nyugodtan hallgasd, habár specile én is utálom, vegyél fel bármit hozzá, engem nem zavarna.

Viszont, ha tudod hogy vannak bunkó ismerőseid, akkor számíthatsz rá, hogy beszólnak. Ilyenkor vállat vonsz, és elmész.

16/L

2017. máj. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

Ez a te korosztályodban mindig így volt...

Csak a stílusok változnak, de egyszerűen az a korosztály erről szól... mindenki keresi önmagát, keresi a saját stílusát, klikkesednek a saját stílusukba tartozó emberekkel, akik pedig nem férnek bele, a saját klikkjükbe, azt megszólják...


39/f

Ez már az én időmben is így volt... csak akkoriban a Metal, skinhead, és punk közül lehetett választani, ma már több stílus van...

Mai szemmel talán furcsa is, hogy volt idő mikor a rockerek és a skinheadek utálták egymást...

2017. máj. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
utálom a gyereket ostorral kéne verni őket az iskolábn.... -.-'
2017. máj. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%

Azért, gyerek, mert a zenei ízlés egy aprócska szelete az ember személyiségének és nem több. Ezért nem kell zenei stílusban öltözködni,kifelé erőltetni, hogy helló,világ, ezt hallgatom!

Nem,mert semmit nem számít,senkit nem érdekel, csak hülyén nézel ki és ennyi.


Az emberek körülötted a világban NEM öltöznek zenének, ez nem véletlen: nem járnak operai jelmezekben, balett-tütüben, rappercuccban stb. Nem a gyerekekről beszélek,az összes emberről.


Alapszabály: nem hirdetjük kifelé azt,ami belül van. Senkinek, semmiköze hozzá, ezért nem is erőltetjük,tukmáljuk a környezetünkre.


Azért, mert szeretsz egy zenét,még nem kell hülyén kinézni.

2017. máj. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 acelsziv ***** válasza:
23%
Mi a tököm az a kpop? Nem kopp az csak összekevered a betűlet?
2017. máj. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
acelszív Dél koreai pop zene
2017. máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

Igen, azt hozzátenném, hogy pl egy zenekaros póló teljesen oké, nekem is van (Skillet + Green Day <3)

Viszont, ne vedd sértésnek, egy ilyen maszk, iszonyat furán, és kicsit ijesztően is néz ki, én tuti utánad fordulnék, és nem a jó értelemben...

2017. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!