Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van/volt kedvenc tanárotok?...

Van/volt kedvenc tanárotok? Mit tanít/tanított? Miért a kedvenced? Elmodtad neki, hogy a kedvenc tanárod?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!

2017. máj. 13. 20:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
A néééémeet tanárnőmet imádom nagyon.. Nagyon kis kedves, aranyos. Jó tanár nagyon, határozott tudja mit akar, szigorú is, és látszik rajta, hogy megakarja nekünk tanítani a németet. Mindig mosolyog vagy legalább is sokszor. Mindenkinek segít mindenben...Igyis azt kell, hogy mondjam, hogy nem mindenki kedveli igazán, de én annál inkább. Általános iskolában is kedveltem az angol tanáromat, bár ő már kb. 60 éves már. A mostani német tanár akit 9 hónapja ismerek ő kb. 45-5 valahogy igy. De a lényeg, hogy mindenkinek ilyen tanárt kívánok mint ő...Remélem sokáig fog még tanítani, nagyon szeretem...
2017. máj. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Rádai Réka válasza:
100%
Az ófőm a kedvenc tanárom, fizikát tanît.
2017. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Mentek a zöld kezecskék!

Köszönöm a válaszokat! :)

Jöhetnek még.:)

2017. júl. 15. 09:41
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a geometriatanárom a kedvencem. Minden órájára rendesen felkészül, borzasztóan okos ember. Eléggé alacsony, folyton vidám, valahogy sugárzik belőle a kedvesség. Nagyon tisztelem benne, hogy ha valami felbosszantja, nem rajtunk vezeti le a feszültségét; nem rontja a bosszankodásával a légkört. Teljesen empatikus, lehet vele beszélni. Versenyfelkészítésben is sokat segít. Szokott vicces történeteket is mesélni néha. Oké, vannak egyáltalán nem vicces viccei is, de mindenkit megmosolyogtat, ahogy ott egyedül nevetgél magában:)

Összességében szakmailag és emberileg is nagyon tisztelem és szeretem.

2017. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
30%

Angoltanárnő: gyönyörű, hosszú lábak, szép cici.

Kedves természet. Ő volt a második anyukám. Rengeteget beszélgettünk, de nem tudott tanítani és fegyelmezni.


Filozófiatanárnő: kedves, különc, nagyon felkészült. Átkerült egy drámatagozatos gimibe és már színjátszást tanít.


Magyartanár: rengeteg versenyre vitt. Megosztotta az osztályt, egyesek szerették, mások gyűlölték. Nem volt szép nő, de bájosság áradt belőle. Következetes volt és nagyon jól tanított. Neki elmondtam, de ő is tehetségként kezelt.


Testneveléstanár: érettségi után két évig jártunk. Hat évvel idősebb, mint én. Néha összefutunk és szexelünk. Jó fej és gyönyörű férfi. Már nem tanít gyerekeket, egy edzőtermet vezet Németországban, 30 kilométerre lakik innen. Nagyon jó testi adottságokkal rendelkező úriember, alul-fölül, mindenhol.

2017. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban a felsős magyartanárom. Kedves volt, szép, aranyos és nem volt szigorú, de tudott rendet tartani. Engem sem szidott sosem, mindig megdicsért és egyszer egy vers felmondása után úgy megdicsért, hogy az örökre megmarad bennem.

Most gimiben nincs olyan tanárom, akit ne szeretnék, sőt több kedvencem is van. Az infótanárom nagyon jófej és vicces, jó humora van és tök laza, de azért rendet tartani ő is tud. A töritanárom nagyon kedves, toleráns, megbízható és mindig pontosan felkészül az órákra. Mások utálják, mert szerintük szigorú (pedig nem az) és régimódi, de ez szerintem inkább aranyos és lehet tőle tanulni is. Illetve az angoltanáromat is nagyon szeretem, mert kedves és jól tanít, amióta ő a tanárom, azóta fejlődök angolból és azóta szeretem az angolt.

Nem tudom, hogy ez számít-e, de voltam egy nyelviskolában angolt tanulni és ott is nagyon bírtam a tanárt. Tök laza volt, kedves, humoros, jól tanított és sokat viccelődött, mindig jókat nevettünk, így nem volt minden olyan unalmas.

2017. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

A töri tanárom, mert érdekessé teszi az órát a plusz dolgokkal (videók, képek, saját történetek, korabeli tárgyak stb).

Nő, de tudja fegyelmezni az osztályt, csak nála van csönd.

Nem mondtam el.

2018. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Angoltanárnőm volt.

Azért a kedvencem, mert kedves, aranyos, következetes, de nem bunkó és nem tekintélyelvű. Ő nem volt ordítós, sem csendben gyilkolós típus. Nem ilyen 4-5 fős csoportkákban voltunk, mégis mindenkire egyénileg odafigyelt, és egyénileg készítette fel. 10.-re 3 ember kivételével mindenkinek volt közülünk nyelvvizsgája, még olyan gyereknek is, akinek nagyon nem volt hozzá érzéke. De mindenkinél megtudta, megtapasztalta, hogyan tanítsa meg neki a nyelvet. Érdekes feladatokat adott és személyre szólót (persze a lecke mellett). Ofőként is kedves volt - picit lehetett volna erélyesebb az érdekünkben néha az igazgatóságnál, de tökéletes úgysem lehet senki. De legalább komolyan vette a gondjainkat, és nem felejtette el, hogy ő is volt gyerek. Amikor tudott, eljárt az érdekünkben (csak egyes esetekben erőszakosabb tanárok miatt alulmaradt... erre utaltam az előbb. Pl. a jobbik biosztanárt a másik osztály ofője kierőszakolta maguknak).

2018. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. jan. 3. 10:23
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen, régebben tanítitt rajzot környezetet és éneket,de előszőr tesit,és most utolsó évében is tesit tanított nekünk.

29 éves,azért ment el mert gyereke született akinek most vasárnap lesz a keresztelője.

Fekete haja van,piercingje az orránál,nagyon szép

Igazából sosem volt nagy beszélgetésünk de míg itt volt szinte mindenkienk ő volt a kedvence :D

Nem mondtam el neki hogy ő a kedvencem

Viszont likeolom a képeit ❤

2020. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!