Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van/volt kedvenc tanárotok?...

Van/volt kedvenc tanárotok? Mit tanít/tanított? Miért a kedvenced? Elmodtad neki, hogy a kedvenc tanárod?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!

2017. máj. 13. 20:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes amugy mert ő igazából komoly volt és nem mondott semmi viccesett én viszont nagyon szeretem!
2020. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Ja és nagyon jó az alakja,csak a legjobbakat kívánom neki!

Egyébként szerintem én megéreztem hogy terhes mert már mikor eloszor ismerkedtünk az osztálynak sokszor volt meséje a barátjáról és mikor már mi is "mindent" tudtunk

Felmerült bennem hogy ha 29 éves akkor simán lehetne terhes,másnap a barátnőm mondta el hogy terhes(mert az anyja tudta mert ott dolgozik) és csak lestem.

Sajnos még elbúcsúzni sem tudtam tőle,télen ment el,én meg hazamenős voltam és átakartuk adni az osztály ajándékot de már nem tudtam ott lenni

😭

Ténlyeg csak a legjobbakat!

És nekem már azon jár az eszem hogyha felnövők ugy kb.30 évesen a kislány meg legyen mondjuk 16 mesélhetek neki ha összefutunk hogy mindig az anyukája volt a kedvencem meg minden!

2020. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Töri tanár és nő. Az én osztályom eléggé tud ordibálni még az órákon is, de őnála általában csend van. Sokkal jobban tud fegyelmezni, mint egy férfi. Meg még a humora is jó. :D Nem árultam el neki. :)
2022. febr. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!