Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehet valakit durván...

Hogyan lehet valakit durván kiosztani?

Figyelt kérdés

Nem tagadom, arra készülök, hogy nagyon kiosztok valakit, természetesen csak szóban.

Szóval a történet nagy vonalakban:

Adott egy pesti középiskola, ahol én utolsó évben elvállaltam egy munkát osztályon belül, így nem mindenkinek külön hanem csak nekem kellett megcsinálni. Szóval egy kötelező feladat, amit mindenki helyett megcsináltam pusztán jóindulatból. Ezért cserébe senkitől nem kertem pénzt vagy bármi mást, csupán az egyik ember megígérte, hogy cserébe ő is elvállal egy feladatot az osztály érdekében. Ennek ugye örültem, ahogy mindenki más számított is erre, én elvégeztem a feladatot majd ez az illető kitalálta, hogy mivel vannak akikkel nincs jóban, ezért senkinek nem csinálja meg, amit megígért.

Na most ha nem ígérte volna meg nincs semmi, gond de így mindenki megszívta, mert számítottunk a segítségére.


Nehéz így konkrétumok nélkül írni, de muszáj, hogy ne legyen felismerhető a kérdés.


Szóval mindenki összeveszett az illetővel, én is.

Teljesítettem helyette is a feladatot, ő viszont nem amit ígért, sz**ban hagyva ezzel mindenkit.


Nyilván sok mindent nem tudok/tudunk tenni, de azért mégis elszeretném küldeni melegebb éghajlatra. Mivel lehet a legjobban (személyesen) "lenullázni"? Hogy szóhoz se jusson, mégis kulturáltan tehát nem a "k anyukázás" szintjén.



2017. máj. 15. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lenullázni valakit amolyan Hannibal Lecter stílusban lehet. De ahhoz hatalmsa IQ kell, meg olyan képesség, amivel "belelátsz mások veséjébe".
2017. máj. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Ha ezt kérdezni kell, akkor úgysem fog menni...
2017. máj. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha "(személyesen) "lenullázni" akarod akkor ahhoz ismerned kell személyt vagy legalább a "gyenge" pontját. Szóval igaza van az egyes válaszolónak ehhez tényleg pszichopatának kell lenni, hogy elsőre észrevedd a másik gyengéjét és kihasználhasd.
2017. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Milyen az a Hannibal Lecter stílus?

Nem néztem a sorozatot, bár hallottam róla. Esetleg valami rövid leírást a fickó módszereiről tudna adni valaki?

2017. máj. 16. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehet ha a másik gyenge és hagyja. De lehet a második mondatodnál elküld a k anyukádba és egyéb szép helyekre , vagy megkínál egy csicskalángossal .
2017. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!