Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan viseljem el ezt még 1...

Hogyan viseljem el ezt még 1 évig?

Figyelt kérdés
11. osztályos vagyok, fiú, aztán még tavaly egy olyan személy, akinek egy fűszálat nem tettem keresztbe, elküldött a suliból pár embernek egy eléggé kétértelmű képet (privátban leírom mi az, de nem szerepel rajta semmi meztelen nemi szerv meg ilyenek xD). Osztálytársaim is látták, ők nem is szokták felhozni, mintha kb elfelejtették volna, de azért még mindig meg van bennem, hogy mi lesz akkor ha egyszer poénból felhozzák, én meg megint olyan szarul fogom magam érezni, mint tavaly. A lényeg hogy az a pár ember (max 2-3, régebben picivel több) néha, nem mindig, de van hogy tesz megjegyzéseket a suliban, hogy "homár", vagy szimplán elkezdi beszélni előttem hangosan a barátnőjének, hogy milyen gáz már. Én eddig egyszer nem szóltam vissza emiatt, egyrészt mert nem akarom hogy lássák hogy érdekeljen, másrészt nagy proliságnak tartom, hogy gimmnazisták ilyet csináljanak. Egyébként jól tanulok, szóval nem érintett olyan mélyen, de mégis szar érzés amikor néha ezt hangosan felhozzák. Hogyan tudnám ezt az egészet nagyívben leszarni? Tanácsokat tudnátok mondani? (Megbeszélés nem igazán téma velük, mivel értelmük ilyen téren eléggé óvodás szintű, pofámba röhögnének szimplán, tanároknak/igazgatónak meg nem akarok szólni emiatt)

2017. máj. 17. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy most végzett srác azt mondta, hogy egyre gyorsabban mennek az évek. A 12. meg még rövidebb az érettségi miatt. Szóval szerintem kitartás, sok sikert kívánok! (különben nekem is borzalmas osztálytársaim vannak, nagyon át tudom érezni, még két évem lesz velük...)
2017. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
1 év ilyen feszített tanulási tempó nagyon gyorsan lemegy, csak a tanulásra koncentrálj, mert a jövőd szempontjából ez a legfontosabb, nem pedig az, hogy az idióta osztálytársaid mivel szivatnak. Nem engedheted megmagadnak azt a luxust, hogy aljas idióták lehúzzák az energiád és eltereljék az igazán fontos dolgokról. Aki igaz barát volt az jó 1 év múlva is veled lesz, a téged alázó idióták meg eltűnnek az életedből, mintha ott sem lettek volna.
2017. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az osztálytársaim nem basztatnak, más évfolyamból pár ember. Barátaim meg nem igazán vannak, csak egy ember, de az is inkább iskolai haver. Van pár ember akivel beszélgetek az osztályban, akikkel 9. osztálytól jóban akartam lenni, de nem igazán éreztem hogy egy felszínes barátságnál több lenne köztünk, szóval elkezdtem velük leredukálni a beszélgetést az elmúlt hetekben, mivel még nem szóltak miatta, ezért úgy gondolom hogy jól cselekedtem :D.
2017. máj. 17. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen szenvedni szerető alkat vagy? Ha igen, szenvedj tovább csendben és ne panaszkodj itt.

Ha meg nem, akkor beszéld le keményen és ha nagyon nem megy hangoztassál olyat róluk, ami nekik is kellemetlen.Most nem adsz az önbecsülésre, akkor egész életedben sem fogsz és egy magát gyötrő lelki beteg leszel, majd a gyengéken-családodon fejted ki haragod.


Ismered: Minden tahót a saját szintjén lehet "lepofozni", csak ne maradj ott, erre figyelj.

2017. máj. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!