Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálok már ebbe a társaságba...

Utálok már ebbe a társaságba járni ami az iskolámban van, hogy viseljem ezt még kb.1 és fél évig?

Figyelt kérdés

Egy alapvetően normális társaság ez, normálisabb emberek járnak ide, csak éppen velem van valami baja mindenkinek, és ezt remekül titkolják is, senki se mondja el akitől kérdezem.

És főleg az osztálytársaim közé utálok már menni, nagyon kellemetlen nekem egy társaságba menni akik furcsán viselkednek velem, köszönni se képesek, nem hajlandóak beszélni velem. Utálok odamenni már így, hogy nem tudom miket gondolnak rólam, hogy mi a bajuk velem, és soha nem is fogom megtudni. Más évfolyamból vagy osztályból lévők se nagyon kedvelnek, akikkel megpróbáltam barátkozni.

Elegem van már ebből az iskolából, hogy én lettem az iskola nyomorékja, már szinte félek odamenni emiatt.

Hogy bírjam ezt még ki a maradék időben?


2013. nov. 17. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl kevés az infó..Lány vagy fiú vagy?Hány éves?Tettél olyat az osztálytársaiddal,ami miatt esetleg megbántottad vagy felidegesítetted őket?
2013. nov. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tettem de mégis ennyire elfordulnak tőlem. Szerintem itt most a nem meg a kor lényegtelen, de 17/F vagyok. Fogalmam sincs mi a bajuk velem, ahogy a kérdésben is írtam.
2013. nov. 17. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd,ha egyszer az egyik osztálytársad épp egyedül van faggasd ki,kérdezgesd,hogy miért ilyenek veled.Ha pedig kitalál valami kamusztorit,hogy nem ér rá és mennie kell,akkor menj utána és még kérdezgesd..Nyaggasd addig amíg ki nem nyög valami hasznos infót.
2013. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Risszaa válasza:

Ismerős a szita anyival h én idősebbek barátkozok az osztályt meg bírd ki ugy h zene be világ ki ;)

nekem ez be vált

2013. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És mégis honnan a fr*ncból hallgathatna zenét iskolán belül te húgyagyú?
2013. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Miért ne hallgathatna zenét? A #4-esnek igaza van. Szünetekben hallgathat, én is így szoktam, mert velem is ugyanez van. Csak engem úgy szekálnak hogy nekem mondják és nem csak eltitkolják. Sokszor a zene ment meg a megőrüléstől. c:

16/L

2016. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!