Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha kiírt a doki, attól még...

Ha kiírt a doki, attól még mehetek suliba?

Figyelt kérdés
Ma reggel kétszer hasmenésem volt, és fájt a hasam. A hasfájás már kb. 2 éves korom óta elő szokott így jönni, de mostanában már nem annyira. Eleve nem voltam valami jól, ezéert itthon maradtam. De nagyjából egy óra múlva elmúlt minden, és nem volt semmi bajom. Elmentem a doktornőhöz, aki kiírt mára és holnapra, de én utálok hiányozni suliból, és fogalmam sincs mit csináljak itthon egyedül, ráadásul Apu sem örülne ha csak potyára ülnék itthon.
2017. máj. 25. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
mehetsz, de használhatod a időt arra is, hogy jobban megismerd az apukád. hátha elvisz horgászni vagy megtanít hegeszteni. egy matekóra lemaradás nem nagy ügy.
2017. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért írt ki holnapra is, mert ha nem gyomorrontás volt, akkor fertőzés és nem akarja, hogy harmadnap az egész iskola ott üljön nála.

Mehetni mehetsz, de nem tanácsolom. Egy napot ki lehet hagyni, illtve otthon is tudsz tanulni.

2017. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a tanulás miatt szeretnék, hanem a barátaim miatt, Apu pedig dolgozni fog. Nem hiszem hogy gyomorrontás, volt máskor is hogy reggel hasmenesem volt, utána pedig nem volt semmi bajom
2017. máj. 25. 13:52
 4/4 Metionin ***** válasza:
Elméletileg bemehetsz, tehát nem fognak hazazavarni. De a doki a fertőzésveszély miatt írt ki, ezért érdemes lenne otthon maradni, pláne hogy csak 2 nap. Engem anno tüdőgyulladással is elküldtek a szüleim iskolába, pedig a doki 2 hétre kiírt, szigorú fekvéssel. A suliban nem szóltak semmit.
2017. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!