Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mesélnétek a gólyatáborról?

Mesélnétek a gólyatáborról?

Figyelt kérdés
Most nyáron megyek gólyatáborba,de nagyon félek.Mindig is introveltált voltam,és nehezen beszéltem másokkal.A táborokat meg utálom.Csak párszor voltam,de nem bírtam barátkozni egyikben sem,és nem éreztem jól magam.Az egyedüli ok,amiért elmegyek a gólyatáborba,mert úgy gondolom,hogy az rossz lenne,ha szeptemberben úgy mennék gimibe,hogy az osztályban mindenki ismeri egymást,és mindenkinek lennének barátai,kivéve nekem.Szóval a lényeg:Nagyon félek a tábortól,mert nem tudok beszélni idegen emberekkel,és félek,hogy a programok is szivatósak lesznek,vagy hogy az osztálytársak bunkók lesznek velem,szóval rengeteg félelem van bennem,és már hetek óra erre gondolok.Szóval,arra kérlek titeket,hogy meséljétek el a ti gólyatáboros élményeiteket.

2017. máj. 28. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Én csak az egyetemiben voltam, a gimisben nem.

Hidd el, mindenhol vannak normálisak, kivéve a diliházat. :) Keresd meg a hozzád való embereket, és igyekezz velük tölteni az időt. Programok ide vagy oda, olyat semmiképp ne csinálj, amit nem akarsz. Nyilván lesznek ott tanárok is, éppen azért, hogy elkerüljétek az ilyen eseteket. Rengetegeg alkohol lesz, arra számíts, de mint ahogy mást sem, inni se kötelező. Egy kicsit azért ajánlott, már csak azért is, hogy kevésbé legyél zárkózott. :)

2017. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es, a rengeteg alkohol az az egyetemi gólyatábor "sajátossága", gimiben nincsen úgy, szép is volna 14 évesen szarrá itatni mindenkit.
2017. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Iskolától is függ. Ha egy középpolgári gimibe mész, ott nagy eséllyel normális emberek lesznek ott, és nem fogod magad rosszul érezni. Ha viszont egy ótvar szakiskola táborába mész, ott esélyes, hogy a bunkó gyökerek szívatni fognak kegyetlenül.
2017. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

egész nap kelepeltünk



gimis gólyatábor nem szivatós, nyugi (nálunk egyetemi az volt, 6kor láncfűrésszel ébresztés :DD), pont arra vannak dolgok, hogy megismerj másokat

+ első benyomás, tiszta lap, ne izgulj, senki nem fogja tudni milyen voltál általános suliban

2017. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekünk nagyon jó volt a gimis gólyatábor, gondolom, nálatok is az lesz. Mi a Mátrában voltunk, volt éjszakai túra, szalonnasütés, meg persze egy csomó vicces, ismerkedős program. Tegyél jó benyomást, és akkor nem lesz gond. :)
2017. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!