Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon megbánthattam vele?

Nagyon megbánthattam vele?

Figyelt kérdés
Én egy középiskolás diák vagyok és arról lenne szó, hogy van egy kedvenc tanárom és úgy érzem ő is eléggé kedvel, a többiek mindig szóvá is teszik, hogy én vagyok a kedvence, meg hogy mennyire szeret engem. Elég szigorú és olyan nagyon hivatalos úgy is beszél velünk, nem lazul, de mégis látni rajta, hogy emberből van, sokat segített, felkészített egy országos versenyre is melyen a dobogón végeztem. Na szóval reggel pont bent voltam egy boltban és ő is bejött. Én köszöntem neki csak halkan és szerintem nem hallotta utána viszont nem néztem arra és csöndben álltam a sorban, ő közben kiment rá nem sokra én is és láttam rajta, hogy dühös, azthiszem azthiszi direkt nem köszöntem neki.. Közben jött egy másik osztálytársam hallottam, ahogy köszön a tanárnak és a tanár is visszaköszönt neki, szóval arról nem lehet szó, hogy nekem direkt nem köszönt volna vissza. Utána órán is tök dühös volt, még kiabált is az osztállyal igaz nem úgy dolgoztunk ahogy kell, de persze utána helyre állt a rend. Később már úgy éreztem nem haragszik, meg is dicsért mikor rájöttem egy olyan dologra amit még ő sem tudott(internetes) , utána normális volt. Mindezek ellenére úgy érzem, hogy legbelül eléggé megbánthattam és nem szeretném, ha haragudna rám, de nem tudom mit tehetnék, hagyjam menni a dolgokat a maguk útján?

2017. máj. 30. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem bántottad meg, szerintem van ennél nagyobb problémája az életben!
2017. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon egyszerű, sajnálom hogy ezt nem tudtad kitalálni, és a megoldás helyett csak parázol és szenvedsz.

Ezt figyeld:

Odamész a tanárhoz a szünetben:

Jónapot tanárúr/tanárnő. Tudja voltunk aznap a boltba, én reggel köszöntem önnek de maga szerintem nem hallotta, és azon gondolkodtam hogy maga most ezért dühös rám, mert úgy érezte nem köszönök?

Fúú, ez micsoda? Ez.. ez alap kommunikáció? Megbeszélés? Hú mire képes ez a cucc, csak nem simán meglehet oldani egy csomó problémát szimpla beszélgetéssel?

Hihetetlen!

2017. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem a te köszönésed,vagy nem köszönésed miatt volt dühös,ebben légy nyugodt.

Ne képzelj be olyat,ami nincs.

2017. máj. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!