Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon félek a középsulitól,...

Nagyon félek a középsulitól, ti hogy voltatok ezzel?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a gólyatábortól,meg úgy az egésztől.Hogy nem lesznek barátaim,meg hogy én leszek a legbénább,csúnyább,kövérebb...

Látom hogy a velem egy idős lányok hogy mennek középiskolába,gyönyörűek,jól öltözködnek,jó alakjuk van,én meg hozzájuk képest semmi vagyok.Attól is félek hogy rosszul indítok és beégek előttük vagy valami.Mit javasoltok?Ti hogy oldottátok meg az ilyeneket?

14/l



2017. máj. 31. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok mégis vannak olyan emberek akik piszkálnak vagy éppen utálnak, azért mert csöndesebb vagyok. Nyitni kell mások felé kedvesnek lenni, meg ilyenek. Az osztályomba van egy túlsúlyos lány akit sokan szeretnek, tehát az h hány barátod lesz nem mindig attól függ hogy hogy nézel ki. Mindenki fél hogy nem lesznek barátai de a végén mindenkinek lesz.
2017. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te komolyan hülye vagy. Ne csináld már, lélegezz, és ne gondolj baromságokra. Nem tudom, hogy szocfóbiás vagy, vagy gyűlölöd a tömeget, szóval ne tettesd majd magad, és legyél olyan, amilyen egyébként is, mert akik szeretnek, azok pont azért szeretnek, nem valaki másért, aki próbálsz lenni. Perszehogy nem fog mindenki imádni, de lesznek barátaid, ha nem zárkózol be. Próbálj nem csúnya lenni. És most arról beszélek, hogy amin változtathatsz, azon változtass, és fogadd el önmagad, az arcod, az alkatod, a szemelyiseged, mert az vagy te. Ne temetkezz bele a depibe, élj! Ha még egyszer meghallok egy nyivákolást, fejbe vágok valakit. Az alkatodon tudsz változtatni, sportolj. Senki sem lehet Rosalie Cullen, szóval legfeljebb csak szépek, és az te is lehetsz, pl. ne hanyagold el magad. Olcsón is tudsz jól öltözködni, megpróbálhatod, millió tipp van a neten. Beégsz? Lépj rajta tovább, húzd ki magad és szard le a barbiek véleményét. Én hányszor szenvedtem az anorexiás alkatom miatt, hiába tömtem magam. Könyörgöm, ne ess bele a hibába, hogy elzárkózol, és kevesebbnek gondolod magad, velem is ez volt alapsuliban és már bánhatom, el vagyok könyvelve egy pszichónak.
2017. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne félj tőle. Úgyis jön, aminek jönnie kell.
2017. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk az egyik legkövérebb lány volt a legaranyosabb. :)

Eddig is voltak, akik szerettek, ezután is lesznek, ne félj!

2017. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Nyugi n is félek. :S Túl esünk majd valahogy ezen. :(
2017. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj, ne parázzatok már! Örüljetek, hogy felvettek! Egy csomó más gyereket meg nem! Ez máris tök jó!
2017. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!