Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiatal tanárok! Ti is ilyenek...

Fiatal tanárok! Ti is ilyenek vagytok?

Figyelt kérdés
Fiatal tanárok,ti mennyire vagytok olyanok hogy az iskolában,azért mindig mindent komolyabban vesztek,a többi idősebb tanár előtt,vagy akár a tanteremben,a gyerekek zöme előtt,de ha úgy van hogy kettesben vagy csak olyan 3-4gyerek van körülötted,mivel sokan hiányoznak,vagy rátok bízzák őket,de már vannak 15-16évesek vagy akár még idősebbek azért kicsit lazábban veszitek a dolgokat nem? Jobban megnyíltok,nem hozzátok azt a komoly tanári stílt,végül is te se 40-50 éves vagy huszon éves,max 30-as,tehát csak hogy akkor végül is ti is jobban elbeszélgettek,ellazultok,néha még egy kis csúnya beszéd is belefér,mert tudod hogy a gyerek nem adja vissza,és egy hullám hosszon vagytok.Én legalább is ilyen vagyok,ők is azért kicsit ellazulnak,és meglepődnek,hogy tudok jófej is lenni,de ők a káromkodást kihagyják,mert azért ha ők csinálnál,már megszólnám :DDD
2017. máj. 31. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Diák vagyok de van olyan tanárom aki alkalmazkodik a diákjaihoz és tök jól eltud velül beszélni mindenről, ilyenkor tudja hogy nem kell komolynak lenni és nem kell fegyelmezni így egy kicsi lazulás és móka neki is járhat.Szerintem ez így pont jó hogy ilyen egy tanár mert nem unják majd a diákok azt az időt vagy órát amit a tanárral töltenek el.Így sokkal jobb benyomást kelthet a diákjaiban és ndm csak a mindennapi megszokott oldalát láthatják.Az én tanárom 38 éves de alkalmazkodik a diákjaihoz.Van hogy órán lazára veszi a dolgot és viccelődik meg mesél szóval nem unalmas, ugyanakkor utána belevágunk a lecsóba és az órát is normálisan megtartja.
2017. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
Igen, elég sok fiatal tanár ilyen.
2017. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!