Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érdemes így elmenni egy gimis...

Érdemes így elmenni egy gimis találkozóra nyáron?

Figyelt kérdés

Gimiben volt egy lány aki már az első naptól kezdve utált, de nem tudom miért. Nem is ismertük egymást előtte, de emlékszem már az első héten sem köszönt nekem vissza hanem elfordult ha én köszöntem neki. Ez ment végig a 4 év alatt. Első évben közösen el akartunk menni moziba, persze csak engem nem hívott. Mindenkit ellenem akart fordítani. Érettségi után egyedül engem törölt le az osztálytársak közül facebookon is. A mai napig nem tudom mi baja volt velem. Egyre rosszabb a kedvem ha a gimis évekre gondolok. Nyáron lesz egy kis összejövetel az osztálynak. Szerintetek érdemes így elmennem? Már most görcsben van a gyomrom emiatt. Érdekes fősulira nagyon szerettem járni. A csoportunk összetartó volt és senkit nem utáltunk ki.. főleg ok nélkül, akkor sem ha nem volt szimpatikus a másik.

22N


2017. máj. 31. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, szemetek voltak, vannak és lesznek is. akiknek nem ártottál, azok csak örömmel gondolnak vissza rád. :)
2017. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, most 1 miatt a többivel nem találkoznál? Most már idősebbek vagytok, max kikerülöd, jobb esetben megkérdezed mi volt a baja veled és miért volt bunkó. Eltelt azóta pár év...
2017. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire ideges vagy miatta és nem is várod,akkor inkább találkozz a barátaiddal.

Egyébként ha a többiek szerettek,akkor egy ember miatt ne hagyd ki.

2017. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy valakit nem kedveltél, de a többieket igen, akkor én elmennék. Ha nem lesz jó, akkor eljöhetsz bármikor és otthagyhatod őket. De egy ember miatt nem hagynám ki, meg aztán lehet, hogy ő pont nem is lesz ott.
2017. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el. Az emberek változnak, már ők sem olyanok mint a gimiben voltak. Ne idegeskedj. Ha meg mégsem érzed ott jól magad akkor lelépsz, de ha el sem mész az rosszabb.
2017. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jobb esetben mindenki változott azóta igen. Bár azt eredményezte ez a viselkedése hogy elég csendes lettem középiskola alatt. Az osztály nagy részével nem volt bajom. Persze akik vele voltak jóban azokkal nem tudtam kijönni. Pedig közvetlen voltam, sosem ártottam senkinek.

A fősuli kezdetétől teljesen más lettem. Talán az új társaság miatt, akik értelmesebbek voltak.

Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat! Zöldet adtam mindenkinek!!:)

2017. máj. 31. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!