Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésnél mikor, és hogyan érdemes találkozóra elhívni egy lányt?

Figyelt kérdés

Tehát amikor már tudtok pár dolgot a másikról, volt képcsere is, valamennyire ismeritek egymást, akkor már érdemes-e felhozni a dolgot? Vagy még korai? Igazából nem letámadnám és randira hívnám, inkább csak hogy szórakozzunk egy jót, ha lesz több akkor az majd úgyis kialakul ott :)

Meg milyen témával lehetne ezt felvezetni, hogy ne derült égből villámcsapás legyen, hogy ez most honnan jött? Vagy csak lazán random írjam meg hogy amúgy össze lehetne futni valamikor?



2016. jún. 5. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sose hoztam fel a találkozót, mindig alakult magától.
2016. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3 nap beszelgetes utan hozta fel. Akkor kicsit gyorsnak tunt, de most mar orulok, hogy igy alakult. Legalabb nem alakult ki rola neten keresztul valami teljesen eltero kep bennem es tudtunk meg uj temakrol beszelgetni, mert nem ismertuk meg teljesen egymast. Azota is egyutt vagyunk :)

Honapokig huzni szerintem felesleges, az altalaban mar veszett ugy. Volt egy masik srac regebben akivel honapokig beszelgettem mire elhivott de nem lett semmi belole. Felesleges egymas idejet huzni.

L

2016. jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"És mikor lenne kedved találkozni? Kíváncsi vagyok rád, mielőbb szeretnélek meismerni személyesen is." Ennyi. Ezzel nem támadod le, ha bejössz neki és jó veled bszélgetni, hamaroan lesz is randi.
2016. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az a hüvelykujj-szabály, hogy ami belefér az idődbe/kedvedbe/energiádba (értsd amint vágynál az élő találkára) azt a találkát mielőbb vállald be, akár fényképcsere nélkül is. Azaz (nem nyomulósan!) próbáld pedzegetni a dolgot. Az "ideológia" meg lehet az, hogy élőben minden másabb, mint interneten keresztül, miközben az összefutás semmi elköteleződéssel nem jár.


Ezt két dolog befolyásolhatja, módosíthatja:

(1) "Nagyvad" a másik, vagy másképp fogalmazva felüllövés számodra. Akkor érdemesebb taktikusnak is lenni a szervezésnél.

(2) Több potenciális netes "vasat" tartasz tűzben és csak akkor mennél randira, ha értékelhető esélyét érzed a sikernek. Én ugyanis amondó vagyok túl sok kudarcot próba-cseresznye alapon nem érdemes begyűjteni, mert érzelmileg megterhelő tud lenni.


Az én stratégiám mindig az volt, hogy beszéltettem a másikat, minél többet, akár fénykép nélkül is, mert a szellemi-lelki valóságot így lehet legkevésbé elfedni. És ha az összkép megfelelő volt akkor jöhetett a fénykép meg találka.


PS: Az jó meglátás, hogy egy találkára érdemes lehet készülni, bár az igazi az, ha valaki olyan laza tud lenni, hogy a 100% spontaneitás is belefér.

2016. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!