Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Chatelés folyamán mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chatelés folyamán mennyi idő után érdemes rátérni a lánynál a személyes találkozóra?

Figyelt kérdés
Nyilván nem másnap, de mondjuk 1 hét, vagy 1-hónap, 3 hónap? Mennyit nem vennétek tolakodónak, lányok?
2016. okt. 4. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2-3 nap után. Túl sokáig nem jó húzni a csetelést, jobb élőben találkozni és megnézni, hogy szimpatikusak vagytok e egymásnak.
2016. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben ismerkedtem neten, és azt mondom, hogy akivel 2 héten belül nem találkoztunk, abból garantáltan nem lett semmi. Ennyi idő bőven elég ahhoz, hogy el tudjam dönteni, hogy érdekel-e az illető annyira, hogy személyesen is megismerjem. Plusz a személyes benyomás dönt el mindent, addig könnyű idealizálni a másikat, és minél tovább idealizálunk, annál nagyobb lehet a csalódás.

Szóval egy, maximum 2 hét. Aki ebbe nem megy bele, az nem is akar ismerkedni. És nincs kifogás, hogy nem érek rá, meg ilyenek, mert aki egy fél-egy órás első randira nem ér rá, az később, egy esetleges párkapcsolatban hogy fog?

2016. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet akár az nap is, mert van aki nem szeret írogatni, mert mi van, ha nem jössz be.

Én szeretem egy kicsit megismerni a férfit, mert nem sok időm van találkozni és nem akarom pazarolni. 2-3 napot szeretek intenzíven chatelni, mielőtt eldöntöm, aztán chatelhetünk még, amíg összehozzuk a talit.

2016. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Még leírnék egy esetet... van egy kedves barátom, akivel neten ismerkedtem meg, de nem jöttünk össze, barátok lettünk, megosztottuk egymással az ismerkedési tapasztalatainkat. Lelkesen újságolta, hogy van egy csinos nő, aki nagyon lelkes vele kapcsolatban. Csak valahogy mindig kihúzta magát a személyes találkozás alól... többször megbeszélték, de mindig volt valami kifogás. Hosszú idő után, kicsit az én unszolásomra a pasi megkereste a nőt a FB-on és ráírt (akkor már hónapok óta cseteltek). Ekkor derült ki, hogy az illető hölgy még csak nem is hallott róla, nem vele beszélgetett. Rendőrségi ügy lett a dologból (a nő tett feljelentést, amiért visszaéltek az adataival és a képével), és kiderült, hogy a kedves barátom valójában egy pasival levelezgetett hónapokon keresztül. És nem ő volt az egyetlen "áldozat", hanem több tucatnyi férfit hülyített az illető különböző (létező) nőknek kiadva magát.

Szóval többek között ezért is célszerű szorgalmazni a találkozást, mert a neten nem lehetsz biztos benne, hogy a beszélgetőpartnered tényleg az, akinek vallja magát!

2016. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3-4 hosszabb, tartalmas beszélgetés bőven elég. A negyedik beszélgetésnél már nyugodtan elhívhatod a lányt. Ha nem akar találkozni veled, akkor jobb hanyagolni, mert csak az idődet pazarlod vele.
2016. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom: ha a nő tényleg akar ismerkedni, akkor szeretne személyesen is találkozni. Egy jó hosszú beszélgetés után már kiderül, hogy kölcsönös-e az érdeklődés. Akár már másnap, vagy a beszélgetés végén is felvetheted a személyes találkozást.


A csaj több beszélgetés után nem akar találkozni, akkor hagyd a fenébe. Nem akar ismerkedni, csak beszélgetni jár a társkeresőre.


A férjem rámírt, egy órát dumáltunk, elkérte a számomat, felhívott. Még aznap este újra írt, hogy nagyon szeretne látni, másnap mikor érek rá. Mondtam egy időpontot, találkoztunk, és élőben is kölcsönös volt a szimpátia. Ennyi!

Volt, akikkel sokat levelezgettem, beszélgettünk egy hétig, kettőig, de csak nem hívott egy randira. A végén már nem vettem komolyan, hogy akar tőlem valamit, és elmúlt az érdeklődés. Inkább olyannal foglalkoztam, akinél láttam, hogy lesz is belőle valami.

2016. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, jöhetnek még.
2016. okt. 4. 17:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Torma András jól mondja.a
2016. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Legkésőbb 2-3 nap után. Minden lánynak többen udvarolnak egyszerre, és ha te nem hívod el, majd elhívja más.
2016. okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még az egy hónap sem sok, attól függ alkalmanként mennyit beszélgettek. De valóban minél előbb annál jobb. Képet is hamar érdemes kérni, mert az ember hajlamos azt hinni hogy a másik egy pont az ő ízlésének megfelelő ember. Holott ez koránt sincs így. Én már nagyon sokszor pórul jártam. Most megfogadtam nem ismerkedek chaten. Elkezdtem társkeresőn ráírni korban hozzám illő nőkre, de ott meg nem igazán kapok válszt. Beszélgetésre egyébként valóban jó a chat, csak nem szabad bele élni magunkat semmibe.
2016. okt. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!