Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiúk, ti mit gondolnátok, ha...

Fiúk, ti mit gondolnátok, ha egy nálatok 1 évvel idősebb lány odamenne a szünetben hozzátok azzal, hogy szeretne veletek ping-pongozni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 1. 15:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
azt hogy bejovok neki...
2017. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
én szájbavágnám, aztán megkérdezném, fájt-e...nem tőlünk kell ezt megkérdezned, hanem tőle...lehet bejössz neki, lehet csak nem vót kivel játszania...XD
2017. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#2 én vagyok a lány:)

Amúgy csak tervezek odamenni, nem igazán merek.

2017. jún. 1. 15:55
 4/18 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen az a csaj...lehet hogy nincsenek lány barátai és ezért inkabb fiúkkal barátkozna ami szerintem nem probléma. Vagy lehet hogy annak a lánynak bejön a fiú.
2017. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sejtettem hogy te vagy az a csaj:D
2017. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A főnököm hölgy, és néha szoktunk ping-pongozni, úgyhogy hajrá. ;]
2017. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Vannak lány barátaim, de nekik sosincs kedvük pin-pongozni, csak az egyiknek, de annak is csak havi 1-szer-2szer.

Amúgy eltaláltátok, bejön a srác.:D

2017. jún. 1. 16:13
 8/18 anonim ***** válasza:
Nagyon meglepődnék :D főleg ha egy ilyen kérdéssel állít oda :D próbáld meg, szerinten aranyos és kicsit vicces is, hogy így próbálod felszedni :P sok sikert csajszi ;)
2017. jún. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy amikor mondjuk ott vannak a haverjaival 3-an és beszállhatok e 4.-nek.:D
2017. jún. 1. 16:42
 10/18 anonim ***** válasza:

Gondolná, hogy a "golyókat" neki kellene vinni s van is kettő nála:DDD

Attól függ, miként kérdezed persze;)

Amúgy, emberre válogatja, ha "kan-durrtól" kérded a fentire gondol, ha normálistól játékra...."játékra"? :DDD

2017. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!