Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiúk, ti mit gondolnátok, ha...

Fiúk, ti mit gondolnátok, ha egy nálatok 1 évvel idősebb lány odamenne a szünetben hozzátok azzal, hogy szeretne veletek ping-pongozni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 1. 15:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mivel nem sokat ping pongoztam, tehát nem megy az lenne a válasz, hogy ok de utána jössz focizni :)
2017. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hogy akar valamit, meg hogy milyen furcsa hogy nem azzal kezdi hogy szia hogy vagy blabla és miért csak engem hív nem többeket, vagy a barátnőit úgyhogy furcsán érezném magam, kivéve ha szépfiú vagy gazdag vagy menő lennék, mert akkor értenék mindent.
2017. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát, kicsit furcsánn fogalmaztam, úgy értettem, hogy épp ott vannak mondjuk 3-an játszanak,én meg odamegyek, hogy Szia/Sziasztok, beszállhatok?
2017. jún. 1. 21:33
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát hogy szeretnél játszani és h milyen jó h jött ez a csaj is legalább jobb a hangulat.
2017. jún. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Esetleg menj oda egy barátnőddel együtt.
2017. jún. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok, de szerintem ha úgy kérdezed őket hogy "sziasztok, szeretnék Ping-pongozni, de a többiek nem tudnak/akarnak. Nem szállhatnék be hozzátok?" Abban semmi gáz nincs. Max azt mondják hogy ok. (Nem hinnem hogy olyan bunkók hogy nem engednek játszani) majd Ping-pongozás közben (jobban) összeismerkedtek, és ezután lesz okod odamenni, vagy ráköszönni ha talalkoztok, stb.

Majd írd meg hogyan sikerült ;)

2017. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem már megtörtént hogy megkérdezte
2017. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, és már nincs több tanítási nap a sulinkban, ami részben jó, részben nem. Ennek az okát, ha valaki kíváncsi rá, privátban kifejtem.
2017. jún. 15. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!