Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen a tanárom?

Miért ilyen a tanárom?

Figyelt kérdés

Idén félévkor 3,6 tizedre nem adta meg a 4_est.

Most évvégén 3,5tizedre nem adja meg a négyest, legalábbis fenyeget.

Mit kéne tennem ahhoz, hogy ne utálom nnyire?


Előre is köszi !



2017. jún. 2. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0,5 től lehet hivatalosan feleni a jobb jegyért és 0,75-től lehet meg adni a jobb jegyet de tanár függő nekünk a szakmai tanárunk most az utolsó évben is mint mindig a 2-est akkor afta meg amikor már a 2.00 meg van és igy tovább nálla a 3,99 is 3-as volt és jogosan mivel így tudott minket ösztönözni és ez a szigor álltal sikerült eljutnom a Szakma kivánló tanulója versenyre és jó helyezés álltal nekem a 3 éves szakma csak 2 és fél évbe tellt mivel a jogelyezés miatt az iskola úgy mond "felszabadított" azaz én már lassa fél éve egy német jólmenő cégnél vagyok nem rosz fizetéssel és ez mind a szigorú és sokak szerint kegyetlen szakmai tanárunk nélkül nem sikerült volna elérni . Azaz tanulj és tanulj
2017. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi de már nincs sok időm .
2017. jún. 2. 20:11
 3/6 A kérdező kommentje:

Na jó lehet hogy nem vagyok érthető.De valahol az a lényeg, hogy kiszúrt magának, és mindig amikor tudok valamit, akkor látom a szemén, hogy direkt nem engem kérdez.

Ez szerintem nem igazság, alapvetően szerintem nem a tudásommal van a gond, hanem mert figyelmetlen vagyok. Lehet, hogy tényleg így van, sőt én is beletörődtem már de szeretném legalább a négyest! Mi tegyek ???

Előre is köszi!

2017. jún. 2. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen tantárgyról van szó? Ha nem érettségi tantárgy akkor sz*rd le, röhögd ki a tanárt. Ha érettségi tantárgy, akkor alapból kezdd el tanulni de nagyon. Ha nem szeretnél menni egyetemre vagy fő suliba, akkor szintén sz*rd le, mert a 3-as bőven elég. Ha általánosba jársz, akkor meg most szokj le a sírok mert nincs meg a jó jegy. Mert középsuliba vagy gimibe állandóan stresszes, depis valaki leszel. Nem azt mondom ne tanulj, de ha nincs meg akkor nincs meg, ez van, ne idegeskedj rajta.
2017. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi de ez nekem azért fontos, mert a testvéreim jó tanulók voltak és nem akarok kilógni a sorból.Egyébként matematika tantárgyból van szó, aminek a megye beleszámít a felvételin , úgyhogy ezért.
2017. jún. 2. 22:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia az én tanárom meg 3.77 re nem adta meg a 4-est...van ilyen
2022. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!