Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kitudódhat az, hogy meglátogat...

Kitudódhat az, hogy meglátogatom az iskolapszichológust?

Figyelt kérdés
Valakinek el akarom mondani a tipikus kamaszkori problémáimat, de félek, hogy ez otthon, vagy esetleg az osztályomon belül kitudódik, és kérdezősködni kezdenek. Az iskolapszichológus értesítheti a szüleimet, ha meglátogatom, és például olyasmi szökik ki a számon, hogy nincs kedvem az élethez...? Ugye titoktartás kötelezi, és senkinek sem adhatja tovább azokat az információkat, amiket én elmondok neki?
2017. jún. 8. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak a te hibádból tudódhat ki.
2017. jún. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem mond el senkinek semmit, nyugi, koti a titoktartas ot is. Menj nyugodtan!
2017. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk meglàt valaki amikor odamész kitudódhat. De amugy igen titok tartás kötelezi.
2017. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem fogja elmondani senkinek meg nem fog kitudódni.

Menj el hozzá nyugodtan meg beszélgess a gondokról.

2017. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem keményen szekáltak iskolában, öngyilkos akartam lenni. Az iskolapszichológust behívta az osztályfőnök az osztályfőnöki órára. Mindent kitálalt rólam, én akkor pont nem voltam ott, de mindenki mondta, hogy én voltam a téma azon a bizonyos osztályfőnökin. Ennyit a kicseszett titoktartásról....
2017. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 olympic válasza:
Senkinek semmi köze, ez egy normális dolog,amugy az iskola pshihologus nem telefonálgat mert ha igy lenne nem volna értelme az egésznek. Különben elég szomoru hogy othon az ilyen dolgokat nem tudod megbeszélni a szüleiddel.
2017. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, hadd ne mondjam, hogy aztán meg olyanokkal cseszegettek, amikor a lépcső korlátjánál álltam, hogy ,,Jujj, nehogy leugorj!"... Persze gúnyosan.
2017. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az iskolait felejtsd el, annyit ér a titoktartás, mint a kirendelt ügyvédek közt...amint kimész már meg is beszélik a hátad mögött dolgaidat és idővel ugye ki is derül.


Inkább próbáld először feldolgozni magadban.Miért ez az érzés és mi lehet a megoldás.

Rossz a kedved...csinálj olyat, amitől jó lesz...stb.

A doki is csak így tapogatózna...

2017. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Barátaiddal is megbeszélhetnéd. Hisz nekik is vannak ilyen problémáik biztos.
2017. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

rólam is kitálalt, szaladt mindenkihez.. ennyit az iskolai pszhiologus okról.

nem egy csinálta velem.. próbálkozz mással szerintem

2017. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!