Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Középiskolában hogyan tudnám...

Középiskolában hogyan tudnám meglátogatni az iskolapszichológust?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy pénzbe kerül-e egy látogatás, kötelező-e járnom hozzá, kell-e papírokat kitöltenem, mennyire bizalmasan kezelné az adataimat és a beszélgetéseket, stb.


Ha valaki leírná a tapasztalatait, az hatalmas segítség lenne :)


2016. ápr. 7. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ingyen mehetsz hozzá. nézd meg, hogy mikor van bent és menj be hozzá. nem lesz kötelező járnod csak ha akarsz. lehet csináltat veled pár teszted de nem biztos. az adataidat és a beszélgetéseket titokban kell tartani. az egyetlen eset, amikor ez "sérülhet" az, ha önveszélyes állapotban vagy mert akkor neki is kötelessége segítséget kérni más szakembertől. viszont se a tanároknak se a szülőknek, se más diáknak, se idegennek, senkinek nem adhat ki rólad és a beszélgetésetekről semmit!
2016. ápr. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pontos leírást, mindenképpen muszáj lesz meglátogatnom :)


Nem vagyok önveszélyes, csupán úgy érzem hogy teljesen céltalan az életem, és hogy nem fogok tudni megfelelni azoknak az elvárásoknak, amiket kitűztem magam elé

2016. ápr. 8. 07:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Bár, ha nem érem el a céljaimat 15-20 éven belül, akkor lehet inkább az öngyilkosságot választom, mintsem lecsúszott átlagemberként éljem (szenvedjem) le az életem hátralévő részét
2016. ápr. 8. 10:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ingyenes, és megbízhatsz benne! Nem fog semmit kikotyogyni a beszélgetéseitekből, mert ezzel az esküjét is megszegné. Ha nagy baj lenne, akkor intézkedik a Te érdekedben, de akkor sem fogja kiteregetni azt, amit megosztottál vele.
2016. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!