Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legkisebb gond, amivel...

Mi a legkisebb gond, amivel fel lehet keresni az iskolapszichológust?

Figyelt kérdés

2017. febr. 15. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nagyon stresszes az iskolai dolgok miatt és ez már rá megy az egészségi állapotára.
2017. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy legkisebb. Egyéntől függ, hogy kit mi mennyire visel meg, neki pedig az a feladata, hogy lehetőségeihez mérten segítsen a tanulók lelki problémáin, tök mindegy, hogy azt egy rossz jegy, egy szerelmi bánat, vagy egy alkoholista apa váltotta-e ki.
2017. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha nincsen kiváltó ok? És valószínűleg nem tinihisztiről van szó, de mi van, ha mégis (minden "oké")?
2017. febr. 15. 20:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Te belezugtal??? :D
2017. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dehogy. Bocsánat, az előző kommentet nem kellett volna elküldenem.
2017. febr. 15. 20:20
 6/8 A kérdező kommentje:

Kérlek szépen hagyj békén! Egy ötvenes férfiról van szó, én meg tizenéves vagyok.


A kérdéshez visszatérve, tényleg nem nevet ki ha nem depresszióval, nem egészségre rámenő stresszel és nem bántalmazással megyek hozzá?

2017. febr. 15. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt különösebben kiváltó ok. Ballagtam, kicsit össze zavarodtam (talán volt még benne egy kis tinihiszti is) de ettől függetlenül a barátaim segítségével simán túl éltem volna. mégis elmentem és nem bántam meg mert egy olyan környezetben szereztem egy teljesen új és addig tőlem nagyon távol álló dologról tapasztalatot, ahol biztonságban éreztem magam. ha úgy érzed akkor menj el, max közli, hogy nincs semmi baj :)
2017. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1, 2, 8: köszönöm! :) Lehet, hogy akkor teszek vele egy próbát, bár kicsit félek, esetleg magamra venném, amit mondana.
2017. febr. 15. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!