Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálykirándulás a legközeleb...

Osztálykirándulás a legközelebbi mekibe középsuliban? Szánalom a köbön?

Figyelt kérdés

Ezt hallgassátok. Középiskola 10. osztály. Évi 1 db osztálykirándulás van az iskola vezetősége többet nem engedélyez. Miért ugatnak ebbe bele nem tudom de ez most mindegy is.

Szóval osztálykirándulás. Cél: a három utcára levő meki. Ott mindenki kér egy hambit egy kólát amit akar szépen elnyammogja elücsörgünk 1 órácskát még annyit se aztán osztálykirándulás pipa.

Megvolt csók. Hurrá.


Szánalom a köbön???


2017. jún. 10. 10:46
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

"Mit vársz? egy multiba simán elmehetne 3x annyi fizetésért"



Hahhahah na persze. Multiba szóba se állnka ilyen semmirekellő szarokkal Hát ott dolgozni is kéne...

Most pl egy magyar - töri szakos senki hova a francba kell? Mihez ért? A magyarhoz meg a törihez???

És ha ott a nagy multinál azt mondják hogy itt ez az SQl adatbázis csinálj belőle 50 változós lekérdezést az eredményt tedd el egy prezibe majd angolul a cégvezetés előtt prezentáld egy órában....

Na itt meghalt az egész.

Hát hova kell egy tanár? Sehova. Tanárnak azon kívül...

Hát hol van oylan hogy tanár belibben 9re (mert első órája nincs) és kilibben 2kor (mert nincs több órája)....

Hát az én tesóm a vodánál van bakcofficeban 7nél előbbb haza nem mászik és 8kor már rég benn van...

És nincs ám nyáromn 2 hónap szarozás otthon meg őszi meg téli meg tavaszi meg sí stb szünet...

2017. jún. 10. 12:58
 22/47 A kérdező kommentje:

Szóval nem keresnek szarul a tanárok. Azért amit egynémelyik csinál még túl is vannak fizetve.

Van oylan tanárom aki rendszeresen (!!!) első órája 8kor kedződik 8.30ra megjön még 1 kávé és sikerül neki 8.40re be is jönni az órára... és 45kor meg csöngő...

És ezért még pénzt is kap.

Nem zavartatja ám magát. késik fél órát naponta de azért az első egy kávé + 10 perc....

és itt van állásban. Mint a szaros macskát kéne kivágni.-

2017. jún. 10. 13:01
 23/47 A kérdező kommentje:
Más munkahelyen ezt 1x csinálná meg. 2. alkalommal repülne.
2017. jún. 10. 13:02
 24/47 anonim ***** válasza:
95%

nyilván középiskolás vagy, és nem tudhatod, de én jópár multit megjártam már. Ritka a jó munkaerő multin belül is. Angoltudás hézagos, nyögvenyelős. Késés, kávézás órákig, veszekedés, hiszti: mindennapos dolgok. Egyesek után a hibákat évekig ganajozzák.

Illúzióid vannak, de ezért vagy tizenéves.

2017. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát ti még így is jobb helyzetben vagytok, mint az én osztályom általános suli felsőben :D Ugyanis mi 4 év alatt még az iskola elé se mentünk együtt, nem hogy mekibe, főleg nem osztálykirándulásra..Mondjuk nálunk meg is volt az oka a tanárnak, hogy ne vigyen minket sehová, az osztály tele volt olyan emberekkel, akik már 12 évesen orrba-szájba b4sztak, meg amikor ÖTÖDIKBEN szó volt arról, hogy esetleg elmegyünk kirándulni, azt tervezték, hogy majd elvisznek egy csomó piát...És nálunk nem volt egy cigány se D:

Egyébként akkor csináljatok úgy, mint amit az egyik előző válaszoló írt, nyári szünetben az osztály normálisabbik részével menjetek el saját pénzből valahová. Abba már senki nem szólhat bele, hogy tanszünetben kivel mit csináltok.

2017. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

"Illúzióid vannak, de ezért vagy tizenéves.

"


Hát az én tesóm meg azt meséli hoy belépőkártyájuk van és aki 2nál többx késik annak szevasz.

Meg szombatonként (nem munkaidőben....) csapatépítő tréning sokszor vidéken és persze nem kötelező menni de aki nem megy annak már dolgozni se kell menni.


30-40 oldalas céges dokumentációt kapnak angol nyelven amiből zansásított prezit kell csinálnia hétfőre...

meg ilyenek. Angol nyögvenyelős? Hagyjál már. Fel se vennék felsőfok nélkül.

És nem érdekel senkit a nyelvvizsgapapír.

Produkál vagy nem produkál.

2017. jún. 10. 13:54
 27/47 anonim ***** válasza:
83%

"Most pl egy magyar - töri szakos senki hova a francba kell? "

Szerintem te vagy szánalmas a köbön. Végezd el a tanárit, taníts hozzátok hasonló tahókat legalább 3 évig és utána meglátjuk ki ugat, hogy egy tanár senki. És nemcsak a reál ember ér valamit, hanem a humán beállítottságú is. Inkább legyen valaki tanár, nyelvész, mint egy sz@r kettes diplomás mérnök vagy egy háromszor újrafelvételizett informatikus. És különben se itt legyél nagy legény, hanem mond meg az igazgatónak is ha mered. Gondolom, hogy nem xD

2017. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
jó, látom, te jobban tudod 16 évesen, milyen a munka világa :) nekem mindegy, majd meglátod. Persze, hétvégi kötelező csapatépítés :) inkább csak le akar lépni a tesód hétvégére otthonról, és ez egy jó kifogás. Tudod, mennyibe kerül egy-egy kvalifikáltabb munkavállalót betanítani? két késés után nem fogják kirúgni. Sőt, üvöltözések, hiszti után SEM fogják kirúgni. Azután sem, hogy naphosszat számítógépes játékokat játszik valaki. Nehogy azt hidd, én örülök ennek, mert rengeteget szenvedtem már bolond, hisztériás, végtelenül lusta és BUTA kollégáktól! Totál munkaerőhiány van a multis szektorban. Hónapokig tátonganak üresen állások egy-egy munkavállaló távozása után. Nem találnak megfelelő embert, egymástól szívják el a multik az embereket nagyobb fizetés igéretével. Ha valaki 3 évet lehúz egy helyen, már matuzsálemnek számít. Nem teheti meg a munkáltató, hogy a semmiért dobja az embereit, különben leállna a vállalat!
2017. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

"Persze, hétvégi kötelező csapatépítés :) inkább csak le akar lépni a tesód hétvégére otthonról, és ez egy jó kifogás."


Ühüm. És beszervez maga mellé 20 másikat és kamu fotókat csinálnak ugyanarról amit egységesen töltenek fel a céges fb oldalra (amihez hozzáférésük sincs...) aha.

Életszerű.

2017. jún. 10. 15:24
 30/47 A kérdező kommentje:

" És nemcsak a reál ember ér valamit"


Csak és kizárólag a reál ér valamit.

A humán az lófütty. Bullshit. Matek infó kém biol fiz. Na ezek valamik. Pénzügy jog is.

Marketing háát...

De a humán töri magyar filozófia esztétika lófütty.

Mese habbal.

Nézzük meg mekkora hiány van reál szakos tanárokból (hatalmas) és mekkora humán szakosból (semekkora annyi van mint a szemét).

na miért...

2017. jún. 10. 15:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!