Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálykirándulás a legközeleb...

Osztálykirándulás a legközelebbi mekibe középsuliban? Szánalom a köbön?

Figyelt kérdés

Ezt hallgassátok. Középiskola 10. osztály. Évi 1 db osztálykirándulás van az iskola vezetősége többet nem engedélyez. Miért ugatnak ebbe bele nem tudom de ez most mindegy is.

Szóval osztálykirándulás. Cél: a három utcára levő meki. Ott mindenki kér egy hambit egy kólát amit akar szépen elnyammogja elücsörgünk 1 órácskát még annyit se aztán osztálykirándulás pipa.

Megvolt csók. Hurrá.


Szánalom a köbön???


2017. jún. 10. 10:46
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

"mint egy sz@r kettes diplomás mérnök"


Hát kettes mérnök az kuka valóban.

De míg a kettes mérnök az kuka az ötös mérnök meg valami addig egy kettes magyaros éppúgy kuka mint egy ötös magyaros.

2017. jún. 10. 15:27
 32/47 anonim ***** válasza:
16os miért nem mentetek ha senkinek semmi köze hozzá??
2017. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező te menthetetlenűl idióta vagy:D
2017. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
87%
Utolsonak igaza van XD
2017. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
0%

Az az ember ér valakit akire igény van és kifizetik. Ha a művészlelkeket eltartja a társadalom akkor ők is érnek valamit.

De azzal egyet kell értenem hogy a tanárok jelentős rétege alig jár be napi pár órára, és ha nincs kedve dolgozni akkor benyögi hogy szabad foglalkozás vagy filmnézés. Lehet hónap végén nem jön sok forint, de ha a belefektetett órákkal arányosan nézzük akkor nagyon is jó fizetésük van.

2017. jún. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

Pontosan!!! Hát milyen munkahelyne lehet azt megcsinálni hogy belibbenek 9re mert nincs első órám és kilibbenek 4kor mert nincs több órám, hogy nyári szünet zsinórban kettó hónap hogy őszi téli tavaszi szünet stb stb ás helyne meg örülnkek ha nyáron ki tudnak venni 1 hét szabit egyben....



még túl is vannak fizetve....

2017. jún. 11. 19:07
 37/47 A kérdező kommentje:
4kor = 14kor...
2017. jún. 11. 19:08
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
hát ha ez ilyen jó, akkor menj el tanárnak :) vagy annyira azért mégsem jó?
2017. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

megy a halál. ha már tanulok majdan olyat fogok aminek értelme is van. meg kínlódjon a halál egy csomó kamasz takonnyal.


reálból erős vagyok kandós villamos vagy gépészt céloztam be.

tanárnak az megy aki semmi másra se jó. még egy teszkós pénztsárosnak is nagyobb becsülete van a szememben az legalább tudja mi a munka.

2017. jún. 11. 19:57
 40/47 anonim ***** válasza:
67%

Látod magad is, hogy a tanárnak mégsem olyan jó, ha folyton kínlódniuk kell a kamasz taknyokkal. Ráadásul a kamasz taknyok egyáltalán nem értékelik a munkájukat. Rettenetes frusztráló lehet azért a havi 120-ért.

Az új törvények miatt rengeteg adminisztráció van rajtuk, amit a kamasz taknyok nem látnak. Plusz még felelniük is kell a kamasz taknyok testi épségéért. Nekem sem érné meg ezt csinálni. De mivel muszáj iskolákat fenntartani, ezért én becsülöm, ha valaki még egyáltalán hajlandó elvállalni ezt a rettenetes munkát. Ennyi pénzért + nulla megbecsülésért én sem adnék bele mindent.

2017. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!