Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most velem van a baj?

Most velem van a baj?

Figyelt kérdés
13 éves lany vagyok es sokat vagyok fiukkal, van aki tetszik, álmodozok, és imádom a kihivo ruhákat a suliba is így megyek, a tanárok nem erdekelnek,viszont a lány osztálytársaim nem.akarnak foglalkozni velem..
2017. jún. 10. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Senki se szereti a ribiket. Max. meghúzni és ott hagyni.
2017. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igen. Először is, MI A FAXÉRT AKARSZ TE 13 ÉVESEN OLYAN K-RVA KIHÍVÓAN KI NÉZNI?

Figyi, megértem,hogy szeretsz kihívóan ki nézni és ezzel nincs is semmi gond,mert biztosan vágysz vlmire. Kalandokra, srácokra ,vagy passz. Te jobban tudod,hogy mire vágysz xD Nah,a lényeg az,hogy ha úgy viselkedsz mint egy öhm... neharagudj, de HA , oylan vagy mint egy sz@jh@, főleg 13 évesen, akk ne is csodálkozz.

Lógj fiúkkal,ha jól esik. A ruhádion,talán egy pöppet finomíts. Az elegáns is nagyon szexy is tud lenni. Ha lány barátságokra vágysz,akkor neked kell kezdeményezned,hisz ha sokat vagy fiúkkal és plusz még kihívóan is öltözködsz,akk valószínúleg,már elitéltek egy pi*sának téged. Hogy ez igaz e,azt te tudod,nem én. De az is lehet,hogy a modorod miatt, ahogyan beszélsz,vagy nézel másokra,még jobban ellenszenvesnek tűnsz mások szemében. Ha ennyire zavar,akk először azon gondolkozz el,hogy mit akarsz. Aztán azon,hogy általában HOL és MIKOR látszik a gond..aztán azon,hogy miért? És végül,hogy hogyan tudnál változtatni rajtad. Ha szép az arcod, ápolt a bőröd,a hajad stb.stb. a személyiséged nem sablonos, akkor a kihívó ruhák nélkül is sexy vagy,hidd el. (17 lány ^^)

2017. jún. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Adom a 2. véleményét
2017. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!